Excipial

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

Bőrvédő kézkrém munkavégzéshez és igénybevett kezek ápolására. Védelmet biztosít a víz, a tisztítószerek, szappan és a vízoldékony kenőanyagok ellen. Erősíti a kéz bőrének ellenálló képességét és védőfunkcióját. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

TamaraS

2021. április 4.

Benuból rendeltem leárazva. Nekem bevált "napközben gyorsan bekenem a kezem" kézkrémként. Gyorsan beszívódik és nem ragad. Remekül rendbeteszi a kezemet a kézfertőtlenítők után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Regi84

2021. március 25.

Nagyon jó kézkrém, könnyen beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Nagyon jó kézkrém, könnyen beszívódik, jól hidratál.

FanniGirl

2020. május 13.

Ekcémás vagyok, így a tél (hideg/szél) illetve gyakori kézmosás nagyon megviselik a kezem. Sokszor véresre berepedezik.
Excipial Repair-rel együtt használom. Ezt nappalra, a repair verziót éjszakára.
Pár nap alatt rendbehozták a kezem és rendszeres használat mellett puhán tartja a böröm.

Egy különleges filmréteget hagy a kézen, ami nem ragad (tehát napközben is újra lehet krémezni szükség esetén).
Kézmosásnál észrevehetö, mintha egy védöréteget alkotna.

Többször újravettem. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Excipial Repair-rel együtt használom. Ezt nappalra, a repair verziót éjszakára.

Kézmosásnál észrevehetö, mintha egy védöréteget alkotna.

Többször újravettem. Tökéletes!

zeddi

2019. március 25.

Az Excipial Repair-hez hasonlóan ezzel a termékkel is abszolút elégedett vagyok (sok kézmosás után kijött ekcémám van, néha apróbb sebek vannak a kezemen emiatt). A Repair tökéletes regeneráló, ez pedig valóban védelmet nyújt. Azt írják a leírásában, hogy véd a szappan használatnál is - ez olyannyira igaz, hogy bár nem zsíros érzetű tőle a kezem, mégis néhány kézmosás erejéig nem habzik fel annyira a szappan a kezemen. Azt gondolom, ez amiatt lehet, hogy nem engedi a szappant be a mélyebb rétegekbe. Azt nem tudom, hogy ez higieniailag mennyire jó, de szerintem rendben van.
Gyorsan felszívódik, nem ad zsíros érzetet. Az illata nem annyira kellemes, de nekem nem is zavaró

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1