Excipial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: anitanadasdi, Módosítva: 2015. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

• Regenerálja durva, károsodott bőrt, melyet a szappanok, samponok, tisztítószerek, fertőtlenítők használata vagy a víz és a hideg okozott.
  • A glicerin hidratál, segíti a regenerációt és erősíti az Excipial Protect védőmechanizmusát.
  • A ligetszépeolaj magas omegazsírsav tartalmával építi a bőr lipidmembránjait. és jojobaolaj tartalma miatt rugalmassá teszi a bőrt.
  • O/W emúlzió.
  • Lipidtartalom 29,5%
  • Gyorsan beszívódik a bőrbe.
  • Kellemes kozmetikai tulajdonságokkal bír a használat során.
  • Nem zárja le a pórusokat.
  • Parabén- és lanolinmentes.

pizsiafalon

2017. november 7.

THE BEST ONE FOR ECZEMA :) lehet még kapni csak kicsit más változatban, hasonló névvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Zsuzso13

2016. december 16.

A legjobb kézkrém! Nem cserélném le. A gyógyszeriparban dolgozok a folyamatos kézfertőtlenítés nagyon kiszárította a kezemet semmi nem használt igazán. Gyógyszertárba ezt javasolták nekem, Esténként a Repair-t használom reggelente Protect bőrvédőjét. Én külföldön élek és szinte mindegyik gyógyszertárba lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

_ca_

2015. január 12.

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, jól hidratál és viszonylag gyorsan beszívódik. Bármelyik általam ismert kézkrémmel felveszi a versenyt, úgyhogy külföldön járva mindenképp érdemes beszerezni, ott még az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

fazanna

2013. január 6.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

neuszido

2012. november 6.

Én is évek óta használom/tam ezt a kézkrémet, bőrallergiám van, a bőrgyógyász ajánlotta. De sajnos nem kapható már, az egész országban nem forgalmazzák. Hogy milyen, ezzel egyenértékű krémet használhatok ezután...jó lenne tudni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

sovagozs

2012. november 1.

Ha hidegre fordul az idő, sajnos eddig minegy volt, hogy milyen kézkrémet használok, mindig véresre kirepedezett a kezem. Két évvel ezelőtt ajánlották ezt a krémet nekem, és nagyon bevált. Ha folyamatosan használtam egyáltalán nem kellett megtapasztalnom a kezem bőrének fájdalmas kirepedezését. Ha véletlenül mégis megtörtént, pár nap alatt rendbehozta. Most csak az a bajom, hogy nem találok magyarországi forgalmazót. Tud nekem ebben valaki segíteni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 1.

Morci

2012. március 13.

A februári nagy mínuszokban berepedezett a kezem, mert utálok kesztyűt hordani. Niki pozitív véleményén felbátorodva vettem meg, és kellemes meglepetésben lett részem. Napi háromszori használat után már néhány nap elteltével rendbehozta a kezeimet. Elég büdi, és egy kicsit nehezen szívódik fel, de a hatása megér ennyi kellemetlenséget. Olyan tartós, hogy még mosogatás közben sem száradt ki a kezem, nem kellett naponta tízszer krémeznem. Hátránya az ára, 50 ml 1.300,- Ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

niki

2011. augusztus 13.

A bőrgyógyászom ajánlotta ezt a krémet és nem bántam meg, hogy megvettem. Az ekcémás bőrömet gyönyörűen helyrehozta, a gyógyszertári szteroidos krémet egyáltalán nem kell használnom mióta ezzel ápolom a kezeimet. Kicsit olajosabb állagú, ezért én este szoktam használni, de van egy nappali változata is ami tökéletesen beszívódik.Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil