Excipial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: sloninanatalia, Módosítva: 2015. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

A száraz és a nagyon száraz bőr ápolására ajánlott.

• lipidtartalom: 36%.
  • közepes és magas okklúzió
  • ureatartalom: 4%
  • csökkenti a viszketést
  • antibakteriális
  • keratolitikus hatás
  • nem allergizál
  • speciális indikációkban (ekcéma, dermatitis, psoriasis) alkalmazása bőrgyógyásza véleménye szerint javasolt
  • parabén- és lanolinmentes
  • parfümöt tartalmaz

Vika

2015. június 28.

Bőrgyógyász ajánlotta a száraz, viszketésre hajlamos bőrömre. Napozás, strandolás után is kiváló a kiszáradt bőr ápolására. Nagyon jó ez a krém, látványosan javította a kirepedezett bőrömet. Néhány hónapja az arcomon tapasztaltam ekcémás tüneteket, nekem arra is tökéletesen bevált ez a krém. Nem olyan drága, viszont gyorsan fogy. Picit lassan szívódik be, de a hatása öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Estee

2014. augusztus 3.

Valóban elég tömény és olyan kicsit ragacsos érzete van számmora (pedig a bőröm nagyon száraz, ritkán ekcémás). Nekem is bőrdoki ajánlotta, a hatása megfelelő ahogy tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

nora.sandalova

2013. december 21.

Nagyon száraz, viszketésre hajlamos a bőröm (főleg most, télen), de ez a csodaszer már pár nap alatt láthatóan segített rajta, érezhetően sokkal puhább és jobb tapintású a bőröm tőle. Nagyon megszerettem, még egy testápoló sem volt ilyen hatékony, mint ez. Megéri kipróbálni, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

jibjab

2013. augusztus 12.

Sajnos csak ritkán találom, nem mindig lehet kapni. Egyik barátnőmnek javasolta a bőrgyógyász. Én is kipróbáltam. Kicsit zsíros, de nekem az ilyen víz-olaj formulák mind azok, mégis jobban hidratálnak, mint a könnyebben beszívódóak, amik viszont egy réteget hagynak a bőrön, amitől sokkal jobban beizzad alá az ember. Kézre is nagyon jó volt, bár tényleg kicsit zsíros. Nem túl nagy kiszerelés ezért gyorsan fogy, de nekem amennyivel drágább volt, annyival hatékonyabb is volt, mint egy átlag drogériás márka. Felváltva használtam a másik Excipial testápolóval. Azt még jobban szerettem, de ez hatékonyabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 12.

jégvirág

2013. augusztus 11.

Ezt a terméket a testvéremnek ajánlotta a bőrorovosa, mivel folyamatosan kiújuló excémái megviselték a bőrét, és nagyon száraz volt. Sajnos nem vált be, bár kézmosás után kellemes volt és egy ideig nem húzódott a bőr a szárazságtól, de a fehér elhalt bőrfelületek bőrradírozás után sem tűntek el huzamos használat után sem. Szóval csak mint ideiglenes krémnek felelt meg.. Kipróbáltam én is, az arcomon is használtam olykor, de túl zsíros érzést hagyott maga után és rossz volt rá sminkelni.
Illata semleges, bár engem az nem is nagyon érdekel, fő, hogy hatásos legyen. Elég sokáig kibírja ez a nagy csomagolás, ami pozitívum.
Inkább csak kézmosás, mosogatás utáni krémnek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Inkább csak kézmosás, mosogatás utáni krémnek ajánlanám.

Lilkó

2013. május 28.

A világ egyik leghatékonyabb testápoló kréme, mely a legdurvábban kiszáradt bőrt is helyrerázza pár nap alatt. Kiszáradt ekcémás foltjaimat nagyszerűen lehet vele kezelni, s hetente egyszer (még ha a bőröm látszólag rendben van) egy kiadós forró zuhany után nagyszerű érzés a bőrbe masszírozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

taler

2012. november 21.

Sajnos a Springer kivonult Magyarországról és már nem lehet kapni. A teszveszen még találtam egy eladót, de ha neki is elfogy nem tudom mi lesz. Én ezt a testápolót használom, mert nagyon száraz és ekcémásodásra hajlamos a bőröm. Nekem nagyon bevált, már nem húzódik és az ekcémás foltjaim teljesen eltüntek. Most sokkal puhább a bőröm, aminek természetesen nagyon örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 13.

Sokkal töményebb, mint a Hidrolotion, én nem is kedvelem annyira, de az tény, hogy nyaraláskor, rengeteg fürdés, napozás után csodát tud tenni a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 13.

diana

2011. június 6.

Anyukám használja ezt a testápolót az erősen száraz bőrére, és nagyon bevált neki. Sokáig tartott, míg rátalált, előtte sokmindent kipróbált, míg végül bőrgyógyász ajánlotta neki, és már vagy 5 éve csak erre esküszik! Csak gyógyszertárban kapható, általában nincs készleten, de fél nap alatt mindenhol meg tudják rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 6.

tomthony

2011. május 26.

nem nagyon szeretem magam kenőcsözni, de a térdem, a bokám és a könyökömnél nagyon ki szokott száradni a bőröm és kipróbáltam ezt a krémet és már az első alkalom után sokkal jobb lett. Eléggé zsíros krém, kellemes illattal és ami a legjobb, hogy nagyon gyorsan beszívódik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 26.

Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.