Exclamation

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: banánfalevél, Módosítva: 2015. február 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 500 Ft

Az Exclamation EDT illatával.

Ár: 2 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tyutyu

2018. november 16.

Isteni illat, először túl erősnek és édesnek gondoltam.De annyira retro!! ez egy korszak illata, régies, púderes, gyerekkoromat juttatja eszembe, pedig anno nem szagoltam ezt a parfümöt, mégis nosztalgikus érzéseket kelt.Rajtam 80-as évekbeli babapúder, szerencsére semmi vanília, talán a barack kicsit érződik az elején de ez nem gyümölcsös parfüm!!! csak édes, kedves, különleges. És nem fáj tőle a fejem. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

vicuskat

2017. május 4.

Nagyon tartós, karakteres illat, a Pret á porter mellett a másik kedves emlék fiatal lánykoromból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Samantha

2016. május 31.

Sajnos mostanában nem tudom beszerezni. Nagyon szerettem. Egy stílusos illat volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

lenlilla0924

2015. szeptember 8.

Hosszú évek óta használja anyukám. Spórol! Nem láttam sehol üzletben már régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Hosszú évek óta használja anyukám. Spórol! Nem láttam sehol üzletben már régen.

Ryah

2014. július 12.

Még mindig nem untam meg, pedig már tinikorom óta használom ezt az illatot. :) Az elsőt ajándékba kaptam, megszerettem, azóta mindig ilyet vásárolok. Szoktam az EDT verziót is venni, de legtöbbször ezt a 75ml-es kiszerelést. Rossmann-ban pl. lehet kapni szinte mindig és tartós az illata ennek is, nemcsak a parfüm változatának. Fiatalos, friss, könnyed, kellemes illat, és az ára is nagyon jó. Kedvenc illatszerem, ez vagyok igazán én. A 75ml-esből mindig tartok itthon egy üveggel (páromnak pl. ez a kedvenc illata rajtam). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Szaszcow

2014. április 23.

Kellemesen édes illatú, tetszik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Kellemesen édes illatú, tetszik! :)

banánfalevél

2014. január 27.

Nagyon finom télies illatú parfüm. Nem erős vanília illat hanem a fagyos hideg hangulattal együtt kellemes elegyet alkot. Sosem unalmas, nem sok, de mindig érezhető. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.