Eyeko

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Ár:   $24
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Koromfekete szempillaspirál, mely dúsít, gondörít és hosszít.

Eyeko 2db-os csomag
Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (500 Ft)
Lulufej

2019. szeptember 3.

Hát, valamiért nagy reményeket fűztem hozzá és az utazó méretet megvásároltam...de semmi extra sajnos. Megemeli ugyan a pillákat, de nekem nem dúsít, sőt kicsit összetapadnak a szálak és így kevesebbnek tűnik. Egyébként tartós, nem potyog és maszatolódik a nap folyamán, de felvitelnél nem árt az óvatosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Marietta1977

2019. július 5.

Életem szempillaspirálja :) évekig keresgéltem, és egy utazó kiszerelést kaptam egy adventi kalendáriumban és azt kell mondjam, szerelem lett. Meg sem mozdult a 35 fokos hőségben, jól használható a keféje, azt hiszem a többi szempillaspirálom elajándékozom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

BTLaura

2019. március 5.

Sephorából szereztem be az utazós kiszerelést. A praktikus mérete miatt tetszett meg, mielőtt lekaptam a polcról az itteni két jó vélemény erősített a döntésemben. Nos...nem lettünk barátok. A keféje egyszerre áldás és átok. A középső részeket csodásan íveli, viszont a szemzúghoz nem férek hozzá és minden egyes (!!) alkalommal összekenem a szemem, ami nem fordult elő más spirállal. Tartósnak érzem, viszont a lemosáskor nem krémszerűen jön le, hanem darabokban pereg, hullik, ami zavaró. Sajnálom, de nálam 2*-os felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

lysza1985

2018. január 25.

Először mintát kaptam, nem is ismertem a márkát. A fő dolog, hogy nem irritálja a szemem, és nagyon szép pillákat csinál. Úgyhogy, mikor van valami akció,akkor rendelek, és még úgyis drágállom, de nekem megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

fruzsicaaa

2013. szeptember 4.

Hosszit, dusit, gondorit. Tenyleg teszi, amit kell, nagyon klassz termek.
Meleg vizzel meg elkennem sem sikerult, csak lemosoval jon le meg tizenoras hasznalat utan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Hosszit, dusit, gondorit. Tenyleg teszi, amit kell, nagyon klassz termek.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/