eyeNlip

Ár:   €13   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: inspiredina, Módosítva: 2024. január 8.

Ár:   €13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyorsan felszívódó frissítő és hidratáló krém ránctalanító hatással és 4 féle peptid összetevővel gazdagítva.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

inspiredina

2024. április 9.

Hatását tekintve szuper kis kence, jól beszippantj a a bőröm, ha eltalálom a mennyiséget. Viszont ez az ampulla krém állag nem tetszett annyira - túl sürü, hogy pipettával lehessen adagolni, de túl folyékony, hogy ki lehessen meríteni a tégelyből. Talán valami pumpás adagoló jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 9.