Best of Beauty 2019

eyeNlip

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről

• Hidratáló összetevőket tartalmaz, így táplálja és puhítja a bőrt.
  • Élénkítő hatással van az érzékeny bőrre; friss, nem ragacsos formulájával a bőrben tartja a nedvességet.
  • Tökéletesen elfedi a bőr egyenetlenségeit, a sötét karikákat, szeplőket és piros foltokat; tiszta és egyenletes bőrtónust varázsol.

2 árnyalatban kapható

bdori

2019. május 18.

Sajnos most én leszek a mumus. Próbálgatom egy ideje, de nem vagyok odáig érte. Nagyon sűrű, tényleg kis mennyiség elég az arcra, fedése egész jó számomra. Nekem viszont maszkos, nagyon látszik, hogy a bőrömön van. Lehet zsírosabb bőrön jobban mutat. Próbáltam keverni más alapozóval, de úgy is maszkos. Megpróbálom elhasználni így, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

karaibrahimgil

2019. április 19.

A koreai BB krémek összehasonlíthatatlanul jobbak az európai társaiknál, az én fehér bőrömhöz különösen illenek. Az eyeNlip terméke olyan, mint egy közepes fedésű alapozó, magasabb fényvédelemmel, kevésbé olajos hatással - púder használata után sokáig nem fényesedik ki az egyébként problémás T-zónám sem. A szem alatti karikákat és a szeplőket nem tünteti el (ezért nem adok rá maximális pontszámot), de ha valaki nem szeretne maszkos hatást, annak maximálisan ajánlható ez a BB krém, pláne ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

dzsanki

2018. november 21.

Elégedett vagyok vele, de sok jó bb krém van, nem lett hűha kedvenc belőle. Nem zsírosít és nem szárít, mindkét szín teljesen természetes, könnyű eloszlatni, a fedése enyhe közepes, nagyobb bőrhibák mellé biztos kell korrektor, de kisebbekhez elég önmagában. Nekem egy borsónyi elég az egész arc-nyak részre, magas fényvédelmet ad (SPF 50+/ PA+++), ez kimaradt a leírásából. Ár-érték arányban kiváló, én fele ennyiért vettem, nem volt 4 dollár konkrétan, ami vicc kategória. Illatot nem érzek rajta, hiába van parfümtartalma, viszont a 4-Methylbenzylidene Camphor tartalma nem tetszik, vannak ennél szebb incis bb-k is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

vulpemania

2018. október 1.

Volt korábban már koreai BB krémem és egyértelműen a number one-ok. Ha valaki kiprobálja őket, akkor soha többé drogériás. Most úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit. Kombinált/érzékeny bőröm van, szóval sok száraz terület van az arcomon, mindemellett a T zónában olajos. Szerintem nekem a legnehezebb jó kozmetikumokat találni. A mattító BBkkel az volt a bajom, hogy nagyon kiemelte a száraz részeket. Ez viszont az a termék, ami tökéletes nekem. A formulája kicsit sűrű, jól elfedi a bőrhibákat, karikás szemet, egységesíti a bőrképet. Nincs maszk hatása. Érett bőrre is ajánlom, mert nem ül bele a ráncokba. Természetes fényt ad, nem mattít, de nem is ragad az olajtól a bőröm. Egy pici fixáló púder a kritikus pontokra, és minden király. Nekem most a világosabb árnyalatú van meg, de jövő nyárra beszerzem a sötétebbet, jó társam lesz minden évszakban. 🙂 Különben a legfontosabb dolgot ki is felejtettem! Nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

tara95

2018. június 2.

Liciten kb 1600 forintba került, egyelőre nagyon szuper. A világos árnyalat tényleg hófehérkéknek van, semleges tónusú. Az állaga sűrűbb, a fedése erős közepes, építhető. A finish bőrfényű, de nem fényesedik át ha fixálom. Szuperül eltünteti a pirosságot, szinte egész nap hibátlan. Nagyon hasonlít a purito bb krémre, de végre nem bazi sötét és pinkes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

_zsulu_

2018. január 24.

UD: A világosabb árnyalatot is megrendeltem (a sötétből már két tubust fogyasztottam el), de nekem az már túl világos. Nagyon enyhén szürkés, ami nem látszik miután eldolgozza az ember, viszont ez inkább egy hangyányit hideg tónusú, így én most keverve használom a két színt. Viszont még mindig nincs ingerem mást keresni helyette, mert tökéletesen működik, pláne ezért az árért.

Nagyon jó vétel volt, csak ajánlani tudom! A sötétebb verzióját vettem meg a nyári arcszínemhez teljesen jó idomul, elég semleges színű se nem rózsaszín, se nem sárgás.Az állaga kicsit sűrű bb krémhez képest, picit nehezebben dolgozható el, de nem vészes. Viszont nagyon szépen fed (jó közepes, és építhető) és meglepően tartós, mostanában minden elmászik a fejemről délutánra (biztos a sok fényvédő miatt :D ), de ez a nap végén is szépen mutat. Picit fényes a finishe, de nekem mattító púderrel nagyon jól bírja magát. Enyhe illata van egyébként,ami nekem nem zavaró. Ennyi pénzért én rettentően ajánlom, szerintem télire is fogok venni egy világosabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

ariiratku

2018. január 5.

Nemrég érkezett meg a kis drága :) Annyivel jobb, mint azok az itthoni "BB"-k, amikkel eddig találkoztam. Az 50-es fényvédőfaktor rögtön megfogott. Az én árnyalatom a világosabb színű Light Beige. Jól illeszkedik a bőrszínemhez. A krém állaga tényleg kissé sűrű, de könnyen el tudom dolgozni. A fedése is igazán jó, a kisebb bőrhibákat úgy eltünteti, hogy már korrektorra nincs is szükségem. Ilyet, mint ennél a BB-nél még nem tapasztaltam. Nem fénylik át a nap végére se, ugyanolyan marad, mintha most kentem volna fel (természetesen púderrel használom). És mellesleg nagyon jó áron jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikumokban kémiai fényszűrőként  használt kámforszármazék, mely elsősorban az UVB sugarak ellen véd. Ismételt, vagy gyakori használata bőrirritációt és fototoxikus allergiát válthat ki, illetve az összetevővel kapcsolatban felmerült az is, hogy ösztrogén jellegű hatása lehet (különösen gyermekekben és terhes nőkben), és hogy pajzsmirigy alulműködést okozhat. Jelenleg nem engedélyezett az összetevő használata kozmetikai összetevőként Japánban és az USA-ban.