eyeNlip

Ár:   $24   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csiganyál és adenozin tartalma hidratálja, táplálja, védi, valamint simává és rugalmassá teszi a bőrt.

Duende

2019. április 10.

Mintát próbáltam belőle, amikor allergiás reakció következtében kipattogzott az arcom. Én a mintát 1 alkalomra felkentem a bőrömre, egyből be is szívta, másnapra lejjebbment a pirosság. INCI-be sem tudok belekötni. A teljes kiszerelést nem biztos, hogy megrendelem, másik csigás termékkel szemezek (csigás esszenciából a COSRX-t használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Egi

2019. február 10.

Mintát kaptam rendelés mellé, elég tömény krém, de egyáltalán nem nehezíti el a bőrt, mégis kevés a hidratáló képessége. Nem venném meg. A bőrt nem irritálja nem okoz pattanást. Ezt a kicsi mintát már 5 napja használom, annyira kevés kell.

Ui: de, de okoz pattanást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Ui: de, de okoz pattanást!

aranypáva

2019. január 4.

UPDATE: kipróbáltam testen is, és nemcsak szuperül hidratál, de az egyenetlenségeket is halványítja. Feszesített is a bőrömön, ami nagy szükségem van (közel 50kg fogyást követően, sport mellett is).
Nemsokára újra is rendelem.

Nagy rajongója vagyok a koreai kozmetikumoknak. Mintát próbáltam belőle, az sűrű, kicsit zsíros érzetű volt, kevés is elég volt belőle. Nagyon szépen eltüntette a piros foltokat, de nem hagyott zsíros érzetet. A vízhiányos bőrömet szuperul feltöltötte, továbbá nem okozott további bőrhibákat, pattanásokat, kiütéseket sem. A csiganyál külön pozitívum benne. Megrendeltem a 100ml kiszerelést, mint egy avon testápoló akkora dobozban jött. A mintához képest sokkal hígabb állagú, remélem a hatásában lesz olyan, mint a teszter minta. Még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Nemsokára újra is rendelem.

eveartstar

2018. november 30.

Mintát próbáltam belőle estére, a rákent olaj villámgyorsan belecuppant a bőrömbe. A többi hidratálómon órákig táncol mire beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Eedina

2018. november 13.

Mintát kaptam belőle Koreából. Hófehér krém, állagát tekintve enyhén sűrű, kissé nyúlós. A kézről vízzel lemosva könnyen lejön, nincs nyoma zsírosító komponenseknek. Azonnali matt finish-el tökéletesen beszívódik. Selymes tapintású lesz az arcbőr, olyan érzés mintha minden jóval feltöltötte volna a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.