Eylure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsan száradó, tartós és biztonságos műszempilla ragasztó.

Kiszerelés: 6 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Maja92

2017. december 10.

Eddig ez a ragasztó vált be nekem a legjobban, tényleg gyorsan szárad nem kell sokáig várni még kicsit ragadós lesz és szépen fent marad a szempilla egész nap. Nem irritálja a szememet.Szeretem, hogy nem kinyomós hanem van hozzá kis ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben