Fa

Ár:   729 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalcsicskitti, Módosítva: 2012. január 14.

Kategória:   Dezodorok

Hőre aktiválódó gyöngyöket tartalmaz, melyek extra védelmet biztosítanak. Igazoltan bőrbarát, pH-semleges.

Reb

2014. február 11.

Volt ilyenem, régebben. Nem volt valami erős hatása, úgy emlékszem. Az illata finom, szelíd, ám erősebb fajta. Akkor még nem használtam parfümöt, tán még tetszett is, hogy kiérződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

agica0723

2013. május 28.

Borzalom. Olyan kemény, hogy használhatatlan. KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Borzalom. Olyan kemény, hogy használhatatlan. KUKA

Wiikii

2013. április 4.

Az illata nagyon tetszik, viszont az enyém alig kenhető, bár ez lehet, hogy csak egyedi probléma. Mikor felkenem fura érzést érzek a bőrömön, nem csíp, de valami olyasmi, így nagyon várom már, hogy elfogyjon :S Az illatát a nap végéig megtartja, illetve izzadást nem tapasztaltam a használata alatt, bár szerintem nyárra kevés lenne az a hatás amit nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

macska29

2013. február 12.

Tetszik az illata, este szoktam használni zuhanyozás után, utána sokáig intenzíven lehet érezni, ráadásul alkoholmentes. Szőrtelenítés után sem okozott irritációt. Örülök, hogy kipróbáltam, számomra bizonyított.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Domino

2012. december 5.

Jól kenhető (nem kell belőle sok), viszonylag sokáig elég, jól megbírkózik szerintem az izzadással is, és az illata estig megmarad. Ez utóbbi, ami egyben nekem negatívum is. Olyan erős illata van (nem büdös, de erős), hogy egyszerűen már egy pici karemelés után 3 réteg ruhán keresztül is azt érzi a velem szemben vagy kicsit távolabb ülő személy. Emellett pedig nem nagyon lehet parfümöt használni...
Csak emiatt nem veszem többé. Egyébként jár a 4csillag, mert minden mással elégedett vagyok, és jó áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

siss

2012. november 26.

Jelenleg őt használom.Jól kenődik,olyan tiszta illata van.Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

csodaorszag.inwonderland

2012. szeptember 9.

Illata nagyon kellemes hatása sem utolsó kicsit tényleg nehezen kenhetö de jobb mintha egy kenésre felapplikálná a fél stiftet vagy használat közbe darabokra esik annyira puha mert más termékeknél ez is elöfordult már velem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Nejicica

2012. augusztus 19.

Most kaptam alig egy hete ennek a rózsaszín változatával, felváltva használom a másikkal, ugyan az a tapasztalatom mint a másiknál, nekem bevált tömören.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

kalcsicskitti

2012. július 6.

Nekem nagyon bevált..nagyon jó illata van :) ..és az izzadás gátló hatása is szuper..nem irritál..egy kis hátrány hogy néha foltot hagy a fekete ruhán..de ügyes használattal ez is kiküszöbölhető :) ajánlom!

update: majdnem két tubust elhasználtam belőle..aztán valahogy megszűnt a hatása..gondolom megszokta a bőröm..kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

ivy

2012. július 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hogy majd a nyári hőségben mennyire jó lesz, ehhez képest nem tudtam eldolgozni, mert maga az anyag annyira kemény, hogy hiába kenegettem a hónaljamra szerintem semmi nem jött le róla, így viszont a hatásáról se nagyon tudok beszélni Kidobtam, pedig nagyon nem szeretek új dolgokat a kukába dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.