Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2012. február 15.

Kategória:   Dezodorok

A virágzó nyári rózsák buja kertjeinek nőies illatát árasztja, valamint a nem kívánt kellemetlen szagok, és az izzadás ellen hosszantartó megbízható védelmet nyújt.

Diaaa

2015. július 9.

kb 4 éve vettem, minden nap használtam és még most is van belőle, már feltettem a kérdést magamban hogy ez soha nem fogy el? jó az illata és hatásos is csak már nagyon úntam ezért mást vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

baranyeszter

2015. június 11.

Évekig ezt használtam, aztán eltűnt a 100 Ft-os boltokból, drogériában meg nem vettem meg dupla áron.
Nagyon elégedett voltam vele és szerettem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Nagyon elégedett voltam vele és szerettem az illatát!

LauraDorina

2015. május 4.

A legjobb választásom volt! Kellemes az illata, tényleg 12 órán át tart. Ugyebár az a dolga, hogy ne legyél szagos, ha izzadsz, nem az izzadás megállítása. Nekem telitalálat volt, mert sokfajtát kipróbáltam, de ez a legjobb. Egyáltalán nem kemény, én gyorsan sokat kenek fel és nagyon érzem az illatát, ha izzadok. :) Merem ajánlani is ezt a terméket annak, aki ár-érték arányban jót keres, aki szereti a finom illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

sdm

2014. szeptember 9.

Megvettem, mert kellemes az illata.. biztos jó lesz.
Csalódás..
Tehát az illata kellemes, viszont rövid ideig érezhető. Nem mondhatnám hogy hat.
Nehezen felvihető, be kell vizeznem vagy a hónaljamat vagy a deot, hogy használható legyen.
Nem veszem újra az tuti.
2 csillag az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Megvettem, mert kellemes az illata.. biztos jó lesz.
Csalódás..
Nem veszem újra az tuti.
2 csillag az illata miatt.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Elég hatékony, de nem a legjobban kenhető... Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Elég hatékony, de nem a legjobban kenhető... Az illata viszont kellemes.

ashley216

2013. december 10.

Nekem nem vált be.Az illata bár nagyon jó,a hatása hamar elmúlik,és borzasztóan kemény...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

l.reka2000

2013. november 6.

Nekem az illatával és a végelmével semmi bajom de valahogy kicsit keményebb az állaga a megszokottnál és nehezebben felvihető ... de ezt leszámítva jó kis cucc ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Laura19

2013. szeptember 19.

Barátnőmnek van, általában tesiórán használja. Egyszer én is kölcsönvettem, mert nem volt nálam a fújósom, de...alumíniumos, kenős, és semmit nem dezodorál. Az illata jó, de ennyi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

mona89

2013. augusztus 28.

Kellemes illata van, de ami célra kitalálták nem éri el...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Kellemes illata van, de ami célra kitalálták nem éri el...

grosstimea

2013. július 23.

Nem vagyok túl izzadós, nekem elegendő védelmet nyújt. Az illata fonom ugyan, de elég gyenge, ám ez még nem volna gond, hisz egy alacsonyabb árkategóriás termékről van szó. Ami zavar viszont az, hogy nagyon kemény, és úgy érzem néha, hogy előbb dörzsölöm ki a hónaljam, mint, hogy felvigyem a kellő réteget. Ez viszont egy nagyon rossz pont nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.