Best of Beauty 2019

Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Tusfürdők

Kényeztesd Te is magad nap mint nap az új Fa Aloe Vera krémes tusfürdővel, mely nem csak kellemes illatú, de gyakori használata során bőröd bársonyos puhasággal telik meg.

trisztan

2015. november 17.

Jó krémes, sűrű, mindennapi tisztaság illat. Bátran használhatja az egész család.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Ano

2015. november 16.

500 Ft ért jutottam hozzá (500ml) akciósan a Rossmannban. Az árából kiindulva nem vártam tőle sokat, de azóta beleszerettem. Csodás tisztaság illat, igazi felüdülés a nap végén. Kevés mennyiség is elég belőle, nagyon szeretem. Azóta vettem más illatokban is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

edesorsim711

2015. július 2.

nem szeretem a fa tudfürdőket, mert a nagyrészének erőteljes mű illata van. ma kipróbáltuk ezt a fajtát. az aloe vera illatát egyáltalán nem érzem rajta.... viszont.. már most imádom, ettől függetlenül isteni frissesség illata van, sokáig érzem magamon, és nagyon jól habzik. finom puha tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

dalma77

2014. június 15.

Illatát egyszerűen imádom.,,Tisztaság illat,,.Kézbe nyomva még elég intenzív, de lemosva sokkal mérsékeltebb illat, nem vonja el a hangsúlyt a parfümről, de mégis kellemes.
Sajnos kiszárította a bőröm (hámlásig). -1*
Nem habzik nagyon, sokat kell használni belőle.-1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 15.

Sajnos kiszárította a bőröm (hámlásig). -1*
Nem habzik nagyon, sokat kell használni belőle.-1*

krisztinka88

2013. március 16.

Nagyon viszketett, húzódott az egész bőröm tőle, kézmosó lett belőle. Pedig az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

brizsitke

2012. december 19.

Nos mi is az auchanos akció keretein belül csaptunk le rá, Kedves ugyanis meg van veszve a nagykiszerelésdeolcsóésazértnemteljesennévtelen tusfürdőkért. Kedvenc Sanexét cserélte le erre, és nagyon szerette. Néha loptam belőle én is, és tényleg finom illata van, kellemesen krémes-tejes, és nem vettem észre, hogy túlzottan szárított volna. Az egyetlen hibája, hogy csak ritkán futunk vele össze az említett bevásárló központban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Manó93

2012. december 18.

Nem rossz, szerintem egy eléggé semleges illata van, így jó az egész családnak. Olcsó és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

cica01

2012. november 13.

Auchanban vettem 600 ft-ért a 600 ml-es kiszerelést. Tetszik az illata, sokáig érzem magamon fürdés után is. 3. Hónapja használom és még mindig majdnem félig van. Ennyi idő után viszont megunható az illata, várom h elfogyjon :D :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!