Fa

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 9.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló spray mangó és vaníliavirág illattal.

Indira

2021. április 19.

Illata kellemes, de a hatása zéró: még otthonra is kevés. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

Beautypink

2021. április 11.

Isteni illata van ami egésznap végig kisér, sokan meg is jegyezték még nap végén is milyen kellemes illatom van :) visszont hatalmas negativum a fehér ruháim jól befogta, sokkal foltosabb ettől mintha nem is használnék dezodort.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Kriszti123

2020. július 19.

Azt kell,hogy mondjam nagyon megvagyok elégedve ezzel a termékkel, mert olcsó( kínaiba 500 Ft alatt van az ára) és sokáig megmarad az illata, ami ráadásul nagyon finom. Csak azt nem tudom, hogy egy dezodor mitől Vegán?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

juhanoemiii

2020. április 25.

Imádom ezeket a sprayket az illata is megmarad és a hatása is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Imádom ezeket a sprayket az illata is megmarad és a hatása is jó

netti1990

2020. április 25.

Jó kis dezodor.A mangót jobban lehet érezni.Teszi a dolgát,elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Aprile

2020. április 3.

Ezer éve nem használtam ilyen fújós dezodort, de egy hónapja kb. az egyik Rossmannban 170 Ft-èrt dobálták az ember után, így gondoltam, teszek vele egy próbát, és legnagyobb meglepetésemre kellemesen csalódtam. Nem rossz az illata, és a hatására sincs panaszom, tök jó frissen tartott az esti fürdés utántól a következő esti fürdésig. Nyári melegben nem tudom, mennyire lenne bivaly, így tavaszi időben nekem bejött, nincs panaszom rá. Újra nem venném, de elhasználtam és szívesen nyúltam érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Noyko

2019. december 19.

Isteni az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Isteni az illata!

rosa.love

2019. október 26.

Jo az illata, de izzadosabb napokon konkretan semmit nem er. neha ugy erzem, szinte ragadok a gejl edes illatatol, igaz, maskor meg kellemesnek erzem. Atlagosnak dezodornak mondanam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

Eniko95

2019. szeptember 11.

Imádom a mangót, így már egyből elcsábított az üzletben. Nagyon jó nyárias illata van, jól dezodorál, kétszer már újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

ev3lin

2019. július 23.

Szeretem az illatát, amit egész nap megtart. Szerencsére ruhán nem hagy foltot. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.