Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

biankaj

2016. április 2.

Fincsi illat, nagyon szeretem <3 :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Fincsi illat, nagyon szeretem <3 :))

Tinus554

2016. március 25.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Az illata nagyon jó, nem mű, jól habzik. Az ára nagyon kedvező, főleg akcióban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Knubbel

2016. március 24.

Kb 5-6 eve hasznalom hebe-hoba. Nagyon szeretem. Isteni illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Kb 5-6 eve hasznalom hebe-hoba. Nagyon szeretem. Isteni illata van!

koli

2016. február 17.

Nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Acyra00

2016. február 13.

Már nagyon-nagyon régóta használom és nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Már nagyon-nagyon régóta használom és nagyon szeretem.:)

manocska8

2016. február 5.

Isteni illata van, ajdékba kaptam, de tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Isteni illata van, ajdékba kaptam, de tuti újraveszem.

Kingácska0807

2016. február 2.

Édesanyámtól kaptam. Nem igazán használtam eddig Fa tusfürdőket, de ez most nagyon megfogott. Már tusolásnál éreztem,hogy mennyire hidratálja a bőrt. Igazán kellemes, édes illata van, amit én imádok. Remek ár, remek minőség. Ha a Fa többi krémtusfürdője is így teljesít, fogok még belőlük kipróbálni. Köszönöm, Anyukám <3 :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

ritus206

2016. február 2.

Isteni illata van, főleg hideg időben jól jönnek ezek az édes, mély, meleg illatok.
Hidratál, jól tisztít, dús habzású, de nem kókusz illatú.Szeretem a Fa tusolókat, sokfélét szoktam venni belőlük, így a hangulatom szerint tudom használni őket.
Egyik jobb mint a másik, alacsony ár, jó minőség. Ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

Egyik jobb mint a másik, alacsony ár, jó minőség. Ezt is újra fogom venni.

mmartina97

2016. január 27.

Imádom az illatát és a bőrömet sem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Imádom az illatát és a bőrömet sem szárítja.

Kinga79

2016. január 26.

Imádom! Én ugyan kókusz illatot egy picit sem érzek benne, e szuper illata van. A bőröm imádja. Tökéletes pároa a balea kakaós testvajával. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.