Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

LadyBianka

2018. június 13.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, jó a textúrája! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, jó a textúrája! :)

KataMayaNagy

2018. június 7.

Nagyon finom illat, puha bőr, és sokáig tart egy flakon, mivel kevés is elég belőle :) Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Fruzsiii

2018. április 16.

Isteni illata van,és nagyon szép puha lesz tőle a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Isteni illata van,és nagyon szép puha lesz tőle a bőr :)

Franciacsaj

2018. április 3.

Tökéletes illat, nem szárítja ki a bőröm mégjobban. Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Tökéletes illat, nem szárítja ki a bőröm mégjobban. Imádom :)

Rainbowgirl14

2018. március 2.

Imádom az illatát, az állagát. Krémes, jól habzik. Nagyon jó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Imádom az illatát, az állagát. Krémes, jól habzik. Nagyon jó tusfürdő.

Orsikaa

2018. február 28.

Rajtam egyáltalán nem tartós az illata, de jó érzés használni, egy kicsit sem szárít, krémes, nem drága, szóval 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

szabrina33

2018. február 27.

Nagyon kellemes illata van. Aki megérezte rajtam, mindenkinek tetszett. Kérdezték is, hogy milyen tusfürdőt használok. Száraz, érzékeny bőröm van, amihez ideális ez a krémes állag. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Bettu

2018. február 27.

Próbáltam, szerettem. Illata,állaga jó. Nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Próbáltam, szerettem. Illata,állaga jó. Nem szárította a bőröm.

Airina

2018. február 27.

Nagyon jó illata van, én szeretem, hogy ilyen krémes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Nagyon jó illata van, én szeretem, hogy ilyen krémes. :)

fanniki

2018. február 26.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, szerintem ár érték arányban a legjobbak. Így hát azonnal ki kellett próbáljam ezt az újdonságot is. Amikor elolvastam, hogy kakaóvajat és kókuszolajat tartalmaz azonnal levettek a lábamról. Nagyon jó krémes és jól habzik. Használat után is érezni az illatát, és nagyon jól hidratálja a bőröm. Mindenképpen újra vásárlós termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.