Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2012. július 24.

Kategória:   Szappanok

A selyem protein az a finom selyem fonalból előállított értékes összetevő, melyből finom és pompás anyagokat készítenek. A selyem proteint tartalmazó formula a bőrt hidratálva nyújt selymesen puha bőr érzetet, az értékes magnólia illat pedig a belső harmónia és béke érzésével ajándékozza meg Önt.

Esztuci

2019. június 23.

Nagyon gyenge az illata, ami igazából kellemes lenne, ha jobban érezném. Sajnos nagyon szárít, azt hittem jelent valamit a CREAM & OIL, de csalódnom kellett. Biztos hogy nem veszem újra, ez csak egy sima szappan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

spavanilly

2015. december 1.

Sajnos nagyon nem az én illatom,nem szerettem, hatása sima szappané.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Sajnos nagyon nem az én illatom,nem szerettem, hatása sima szappané.

Kiscsillag5

2013. április 19.

Csak és kizárólag a hónaljamat mosom vele, mert jól lehozza a dezodort. Egyébként nagyon szárít és összetevők szempontjából is elég siralom. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Berenice

2013. március 26.

Akciósnak bélyegezték és már csak nosztalgiából is befogadtam egyet.
Fáj a szívem de nem tudok több csillagot adni rá. Finom krémes habja van, de illata semmi.
A szappan még mindig csíkos, ezen jót mosolyogtam.
Kellemesen puha a bőröm zuhanyzás után, egyenlőre nem húzódik, nem szárítja, csak az az illat...az hiányzik nekem nagyon.
Mezítláb volt csomagolva a szimpla papírdobozába. Lehet hogy túl régóta állt a polcon?!
Kíváncsi vagyok, másnak illat is járt e hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Akciósnak bélyegezték és már csak nosztalgiából is befogadtam egyet.
A szappan még mindig csíkos, ezen jót mosolyogtam.
Kíváncsi vagyok, másnak illat is járt e hozzá.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Serica