Fa

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Dezodorok

Fedezze fel a különleges friss illatot és az azonnali száraz bőrérzetet nyújtó izzadásgátló dezodort a gyapot finom gondoskodásával. A Mikro szemcsék észlelik és magukba szívják a nedvességet és akár 48 órán át tartó védelmet biztosítanak. Lágy és precíz szórófejjel.

Dorottya93

2018. július 29.

Az illata Kellemes, nem keletkezik a bőrömön ilyen fehér cucc tőle, viszont nem használ semmit, 1 óra múlva már bûdös vagyok tőle. ..szóval nem fogom újra venni, és nagyon nagy NEM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

v.alexandra27

2018. június 2.

Szeretem az illatát, frissességet ad, rendesen teszi igazából a dolgát, de semmi különleges szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

netti1990

2017. október 29.

Most használtam el.Az illata finom,púderes.Nehezen szárad.Nyomot hagy a ruhán.3 *-ot kap Tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

pixiee

2017. június 7.

Meg kell jegyeznem hogy a Fa tusfűrdőket egyenesen imádom. De ez a dezodor nagyon nagy jóindulattal 2 csillag számomra. Az illata tényleg könnyed, finom. DE, semmi izzadásgátló hatása sincs. Oké, nyilván nem fogja megállítani az izzadást 100%-ban. Viszont kb. ahogy befújtam magam vele fél óra elteltével büdös lettem. Hozzá kell tennem hogy hideg volt és csak ültem a laptop előtt és tanultam, szóval egy izzadságcsepp sem volt jelen. Adtam neki még jó pár esélyt hátha, de nem vált be, nagyon nem. Nem akartam kidobni, így neki adtam anyukámnak. De ő is csak egy otthonülős, semmittevős napon használja. ( Ezenkívül volt még 2 másik Fa deom, azokkal is ez a tapasztalatom ) :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

szanii

2017. május 7.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. (Rexona párti vagyok) Igazi FA-illata van,kissé púderes,van,hogy meglátszik a ruhámon. Jó dezodoráló hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Timi96

2017. április 17.

Nekem nagyon tetszik a púderes illata, egy golyós Fa dezodorral együtt használom. A kettő együtt nekem elég tartós, az illatát is sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

csiniteki

2017. április 12.

Nagyon hittem benne,tetszik az illata,minden. De tényleg vicc a 48 óra ,talán pár órát bír , eddig a legrosszabb deóm,akciósan vettem,az illata se tartós.Nálam nagyon gyengén teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Vizililiom

2017. január 25.

Nem szeretem a Fa dezodorokat, ezt is azért használtam el, mert ajándékba kaptam. Ehhez képest jól teljesített, bár gyanítom, hogy azért, mert tél van. Nyáron ez semmit sem érne. Így viszont tette a dolgát. Az illata is kellemes, 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Ennie86

2016. november 23.

Akciós áron volt a rossmannba, ezért muszáj volt kipróbálnom. Az illata elég tömény, de egyébként kellemes. Hatását tekintve is jónak tűnik.
Így novemberbe nem kell sokat elbírnia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Így novemberbe nem kell sokat elbírnia.

JudithBeauty

2016. október 24.

Nagyon finom az illata, és foltot sem hagy a ruhán, de a tartóssága a semmivel egyenlő. Akciósan még kibírható a bele fektetett pénz, de teljes áron nem venném meg. Egy újabb Fa deo, ami negatív besorolást kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.