Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Dezodorok

48 h izzadásgátló védelem.

anitazs

2017. július 7.

A nagy csalódás Nutriskin izzadásgátló után gondoltam, adok még egy esélyt a Fa izzadásgátlóknak. Nos nem kellett volna, ez sem tudott többet a társánál. Egyszerűen nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

springee

2017. június 14.

Meg kell védjem a terméket, mert én nem tapasztaltam az alább felvázolt problémákat. Az elején kicsit tényleg kevésbé volt krémes, mint kb a felénél, de akkor sem okozott lényegében problémát. Sok stiftet kipróbáltam, mire eljutottam a Fa termékeihez. Számomra ezek válnak be maradéktalanul. Nem folyik a verejték, szépen megköti a kellemetlen szagokkal együtt. Évek óta Fa stiftet használok, azon belül is mindig más típusút, mert a boltban sosem emlékszem éppen, hogy otthon milyen van, de egyikben sem kellett még csalódnom. Teszi a dolgát, nem kell aggódnom a legnagyobb melegben sem. Most éppen a Dry Protect Cotton Mist-et használom, de semmivel nem találom rosszabbnak, mint a többi, jobb értékelést kapott Fa stifteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

CzFru

2017. május 9.

Először azt hittem rossz darabot fogtam ki, hogy ennyire kemény, de már tudom, hogy nem...szinte fáj kenni, úgy kell dörzsölni, hogy valami történjen. Nem mellesleg...nem tette a dolgát...büdösödtem. Olyan volt, mintha fokozta is volna. Az illata kellemes lenne, de így nem jó semmire...főleg, hogy körülbelül egy hét után kettétört a dezodor a keménységének köszönhetően, később pedig már csak morzsolódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

aniita

2017. január 6.

Nekem ez valami katasztrófa.....annyira kemény, hogy nem lehet elkenni.... ami meg hab a tortán, nagy dörzsölés következtében kettétört az egész :D és tök érdekes mert ott már jobban lehetett kenni a közepe felé de ment a kukába :/ nem lenne rossz ha lehetne kenni mert az illata semleges amennyire használtam jó is lenne izzadás gátlásra is de igy mégsem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

kovacsrekaa

2016. június 1.

Nem szeretem...
dm kuldott ra kupont, gondoltam veszek Fa dezodord mert az elozo deom elfogyott pont. Sajnos a spray tesoja nem volt, igy ot hoztam el. Elejen amikor kibontottam egy nagyon kellemes noies lagy illat csapott meg. Mostanra ez valami furcsa savanykas szag lett. Baromira nehez kenni, le dorzsolom a bort a honaljamrol mire ra tudok kenni valamit is. Nem hagy feher foltot, es 8.5 ora munka utan sem vagyok budos. Nem fogom elhasznalni, inkabb veszek mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Nem szeretem...

SzFannika

2016. március 29.

Jó kis deo, nagyon jó illata van, de sajnos nyomot hagy a felsőimen, így nem lopta be magát a szívembe :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2