Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Dezodorok

A bőrbarát formula egyedi Illatadagoló Technológia révén hosszantartó deo védelmet nyújt testszag ellen, és finom, virágos illatot biztosít egész nap.

Kiszerelés: 150 ml

Fruy

2019. május 20.

Régebben valahogy jobban bejött az illata most már nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Régebben valahogy jobban bejött az illata most már nem.

d.anett89

2019. január 29.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel,illetve a többi FA spray-vel és deoval. Nekem sokáig tartanak.Nem irritálja a böröm, és hál istennek erre végre nem vagyok allergiás, mig a Niveára, DAVE-ra igen. Az illata is kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

javi

2018. május 27.

Eddig ez nem igazán jött be. Nem hat annyira, mint mondjuk a lila színű Fa. Némelyik anyaggal érintkezve inkább szaga lesz, mint illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

kincsq

2018. május 16.

Szeretem használni, jó az illata, és tényleg tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Szeretem használni, jó az illata, és tényleg tart.

katalinmester13

2018. január 16.

Nekem minden téren megfelel: hatás, illat, tartósság. Egész nap hat. Tetszik az illata. Jó "viselni". Nagyon jól mutat a fürdőszoba polcán. Néhány napja van hátra. Elfogy. Hiányozni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

poplacsek

2017. július 31.

Kellemes illat, jól hidratál. Sajnálatos módon már nem találom a boltokban ezt az illatot :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

marcipan1055

2017. május 15.

Nagyon jó az ára és hatékony is, csak nekem egy kicsit erős illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Nagyon jó az ára és hatékony is, csak nekem egy kicsit erős illata van.

rocksolya

2016. július 5.

Sokfajta FA dezodort használtam már, azaz többféle illatban. Most ezt használom és ez is ugyanúgy tetszik, mint a többi. Használ és jó illatú és jó az ára is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Mundow

2016. április 26.

Illat és védelem nem az igazi számomra. Az jó, hogy alkoholmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Illat és védelem nem az igazi számomra. Az jó, hogy alkoholmentes.

tothdalmika

2016. február 29.

Hát nem tudom, mi van az én példányommal, de konkrétan nem nevezném illatnak azt ami abból kijön. Undorító "rothadó virágok a kukában" szaga van... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone