Fa

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tulipánfa, Módosítva: 2014. február 24.

Kategória:   Dezodorok

A bőrbarát formula egyedi Illat Kieresztő Technológia révén hosszantartó deo védelmet nyújt testszag ellen, és finom, virágos illatot biztosít egész nap.

PerfumePippi

2018. május 26.

Nem ismerem a Fa dezodorokat, de ma az eddig használt deókról írok, és a vonzó ára miatt vettem anno ilyet is. Nem kaptam nagy kedvet hozzá, hogy más terméküket is kipróbáljam (bár a politikai korrektség végett egy ilyen kis púderszerű 0%-ossal próbálkoznom kellene)...Hát, nálam a munka után utánfújok valamit és hazamegyek kategória lett; az illat kellemes, kissé régimódi, a hatás...elenyésző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

bettina28

2016. december 17.

Az illata nem igazán tetszik. Mivel ingyen jutottam hozzá, kidobni meg sajnálom ezért elhasználgatom majd de szerintem csak itthonra vagy nem tudom. Utcára nem szívesen fújnám magamra ezt az illatot :S Az izzadásgátló hatását sem érzem egyébként, szerintem inkább csak elfedi a szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

fuge7

2016. május 12.

Az egyik legolcsóbb, és tartós, frissítő érzést nyújt. Az illata is jó. :)
Kár hogy állatkísérletes márka, és van benne Aluminum Chlorohydrate. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Az egyik legolcsóbb, és tartós, frissítő érzést nyújt. Az illata is jó. :)
Kár hogy állatkísérletes márka, és van benne Aluminum Chlorohydrate. :(

LittleSpark

2016. április 7.

Elég nagyot csalódtam ebben a deóban.... Ahogy fújtam magamra reggel már borzasztóan ragadt... Próbálkoztam vele sokszor, a mennyiséget változtatni, hogy milyen messziről fújom, de ez nálam kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

bugosgizi

2015. június 14.

Rólam tudni kell, hogy szerelmes vagyok a pipacsba annyira gyönyörű virág… És hát ezt a családom is pontosan jól tudja. Épp ezért mikor anyukám pár éve sétálgatott a boltban kiszúrta ennek a golyós deo változatát, rohant is haza vele, hogy lássa a reakciómat. Hát nagy is volt az öröm. Nagy reményeim voltak hozzá hisz azért csak pipacs. :D De az be is váltotta azok 90%-át. Kifejezetten elégedett voltam annak fényében milyen olcsó.
Aztán eltelt némi idő használtam Baba dezodort (ami szintén örök favorit) azt követte egy Oriflame dezodor (ami már nagy csalódás volt). Így kínomban ismét visszatértem a Fa izzadás gátlóhoz csak épp a dezodorhoz. Amit remekül tettem, hiszen annyival másabb érzés már pusztás viselni, mint a másikat. Nincs ragacsos érzés, nem izzadok 2 mp-en belül ha meleg van. Sőt tegnap este használtam és még ma reggel érzem magamon a kellemes üde illatot. Nem szárít és nem hagy foltot a ruhán.
Mellesleg csak érdekességként mondom, hogy egyre több Fa termékről tudok pozitívan nyilatkozni. Mintha ez a termékcsalád kezdene javulni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

citronella

2015. április 2.

Annyira tetszett a csomagolása és az illata,hogy azonnal lecsaptam rá,amikor megjelent. Viszont sajnos erre is allergiás lettem,mint a nivea deokra,úgyhogy nem tudtam használni,anyukám örökölte meg,aki szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

ememem

2015. február 26.

Nagyon-nagyon finom az illata, egész nap lehet érezni. Edzésnél még nem próbáltam, de mindennapi dolgokhoz szerintem tökéletes. Ami még nagy pozitívum,hogy szerintem nagyon olcsó volt, ha jól emlékszem 300-400 Ft volt Dm-ben leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

regi1995

2015. február 8.

Utálom! Büdös,ragad,nem tartós....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Utálom! Büdös,ragad,nem tartós....

Manó93

2014. október 24.

Egyszerűen imádom az illatát!! Nem tud valaki hasonló illatú parfümöt? Már régóta keresem az ideális illatot magamnak és ez most nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

fairyfelicita

2014. október 22.

Azért vettem meg, mert akciós volt és járt hozzá ajándékba egy cuki pipacsos hajgumi :D
Az illata nagyon finom, de nekem sajnos nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Az illata nagyon finom, de nekem sajnos nem használ.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone