Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Különösen izgalmas izzadásgátló dezodor az erdei gyümölcsök illatával a megbízható testszag elleni védelemért.

Ria22

2019. február 22.

Hatásfok: jó.
Szag (mert hogy illatról itt nem tudok beszélni): kifújáskor még vállalható, de az idő elteltével kaotikus, ápolatlan hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Hatásfok: jó.

Stellacska6969

2018. június 20.

319 Ft-ért jutottam hozzá, gondoltam annyi nem pénz érte. Az illata nagyon tetszett kis édes, finom. De pár nap után már büdössé vált.. hatása nincs, ez csalódás volt 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Bubus00

2018. április 6.

Nagy örömmel vettem meg, mert imádom a Fa termékeket, színte mindig bevállnak, de sajnos valamiért az illata mégsem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Jelizz

2017. február 26.

Mivel ujdonsag megkellet vennem 😀 nem tetszik az illata gyumolcsos es eros mint egy ragogumi . Es nem tart szarazon . Azert elfujkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

April13

2017. január 22.

Nekem nagyon bejön az illata, gyümölcsös mentolos cukorkára emlékeztet :-) Számomra kifejezetten felüdülés a sok, unalmas púderes, citrusos vagy mesterkékten virágillatú dezodor után. Friss, üde, édes, fanyar, amúgy rajtam egyáltalán nem érződik intenzíven, ha befújom magam vele, nem piszkál bele a parfümök illatába, inkább csak szeretem szagolgatni magában :-D A hatása eddig kifogástalan, bár nem lehet mondani, hogy kánikula lenne mostanában, de azért meg lehet izzadni, ha az ember hirtelen betér a hidegből valami agyonfűtött helyre, szóval ezen a teszten már átment, kíváncsi vagyok, nyáron mire lesz elég :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

citronella

2016. november 20.

Szívfájdalom,de nekem ez a deo használhatatlannak bizonyult.A márka dezodorjai mindig beválnak,valóban hatékonyak,kedvező az áruk és kellemes illatokban kaphatóak. Ebben az esetben ami leginkább megfogott,az a csomagolás,annyira megtetszett,hogy muszáj volt megvennem,így is,hogy semmi szükségem nem volt rá. Ezen kívül pozitívumot sajnos nem tudok említeni... az illata engem wc-illatosítóra emlékeztet,de ami a nagyobb baj,hogy fulladok tőle. Előfordult már,hogy allergiás reakciót váltott ki nálam egy deo és folyt tőle az orrom,de ettől konkrétan meg akartam fulladni. A hatásáról nem tudok nyilatkozni egyelőre,anyukámnak adtam,hátha ő tudja használni. Csak azért előlegezek meg egy kettest,mert hátha bejön anyának és jó a dizájn. Amúgy egy sz.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone