Fa

Ár:   500 Ft alatt   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Ingi, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   500 Ft alatt
Kategória:   Tusfürdők

rebus

2019. május 16.

szuper finom illata van, nem szárít, cuki a csomagolása, egyáltalán nem drága, de sajnos limited edition.. :( euro-s boltokban láttam még, ha valaki keresné :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Aadrii

2018. szeptember 28.

Jó kis krémes állaga van, és az illata sem rossz, bár én valamiért egyáltalán nem érzem ki belőle a barackot, csodálkoztam is, hogy sokan írták, hogy milyen jó barackos az illata, én még csak gyümölcsösnek sem éreztem. Egyébként jól habzik és nem szárít, úgyhogy jó kis tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

AppleMaple

2018. június 27.

Az illata miatt vettem meg, jól tisztit, jól habzik és nem szárit. Az állaga krémes és egyszer mintha kicsit ragacsos érzetet hagyott volna maga után. Egyszer jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

siss

2018. január 17.

A Dream Berries párját imádtam,ebből a barackosból 1 flakont használtam el. Fini illata volt,de valamiért mégsem lett belőle kedvenc. Megfelelően habzott,az illata ennek sem maradt meg.Állaga tökéletes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

eperturmix

2017. április 17.

Csudijó ez az illat,a fa frozen joghurt-barack változatnak is pont ez van,azt már használtam és imádtam,viszont volt benne valami hűsítő,bizsergető dolog,ami annyira nem gyere be nekem,szerencsére itt nincs.Jó az állaga,sűrű krémes,jó vele kenekedni és egyáltalán nem szárít.Sajnos az illata nem tartós,de a tus alatt ez a savanykás barack tök jól esik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Kingucii

2017. március 29.

annyira finom barackos illata van!!! nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, jól habzik, nem szárít, krémes, ára is kedvező
Biztos,hogy újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Biztos,hogy újravásárolom!

kismadár

2016. november 21.

Isteni illata van, igazi barack, nem émelyítő, nem műanyag! Nagyon jó vele fürdeni, nem szárít, nem irritál, imádom! Nagyon akciósan, valami 180 forintért jutottam hozzá, már bánom, hogy csak egyet vettem belőle és nem tankoltam fel.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Dius89

2016. szeptember 16.

Akciósan jutottam hozzá, 350 Ft-ért. Nagyon kellemes illat, nekem az édesség miatt már őszre hajaz. Jól tisztít, nem szárít, kellemes állag és megnyugtat az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Fruzsi95

2016. július 28.

Idén ő lett a nyaralós tusfürdőm.
Finom barackos illata van,igazi nyári.
Mindig jókedvre derít.
Egész jól hidratál,jól habzik,nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Idén ő lett a nyaralós tusfürdőm.
Finom barackos illata van,igazi nyári.
Mindig jókedvre derít.
Egész jól hidratál,jól habzik,nem szárít.

Bebek

2016. május 26.

Nagyon jó illata van, tényleg igazi barack. :) Jól habzik,nem szárít. Egy a baj vele: nem marad meg az illata. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions