Fa

Ár:   639 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Ingi, az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Dezodorok

v.alexandra27

2019. június 16.

szerintem egész jó az illata, bár ha nagyon megizzadok, nem fedi el teljesen a szagokat, de összességében nem volt rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Hoslaura5

2017. június 9.

Baratnom unszolasara kiprobaltam,mert odakat zengett errol a termekrol,hogy milyen jo es mellette egy cseppet se izzad mellette.Hat nal ez nem teljesedett be,az illatta nagyon kellemes,de más jot nem tudok hozzafuzni.Izzadtam mellette es ,mint ha tenyleg vizes lett volna a honaljam tole,mint ahogy az elozo valaszolo irta.A kellemetlen szafok ellen vedett,ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

knikolett629

2016. november 25.

nyáron megláttam a polcon, megszagoltam, és nem tudtam neki ellenállni... háááát, izzadásgátló hatása nálam nem sok, pedig nem vagyok egy nagyon izzadós típus, sőt... de használat után úgy éreztem, hogy csupa "víz" maradt a hónaljam, igen, víz. mert számomra ennek a dezodornak vizes állagú hatása van... érdekes. de egyébként nagyon jó az illata, és mindig a nyár jut róla eszembe :) az illata miatt kap 3*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Justic

2016. október 17.

A barackos verziót jobban szeretem, ennek kicsit mű illata van. Inkább parfümös, mint gyümölcsös. De azért bevált és egyszer újra is vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

biolumi

2016. szeptember 30.

Nagyon szeretem ezt a dezodort.
Kellemesen gyümölcsös az illata, és engem emlékeztet valamire. Talán egy Adidas dezodorrra? Sajnos fogalmam sincs.
Nem hagy foltot, nem irritál. A hatása megfelelő, átlagos Fa minőség. Ne várjon senki csodát, hiszen ez nem izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Nagyon szeretem ezt a dezodort.

Angyalkaja

2016. szeptember 22.

Jó illatú, de nem hatásos izzadás ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Jó illatú, de nem hatásos izzadás ellen.

Erina

2016. szeptember 22.

Jujjjj hogy ennek milyen jó illata van :) Igaz, nekem kicsit tömény első kifújásra, de aztán halványul. Rajtam tartós. Nem izzadásgátlónak használom, csak hétvégén itthon parfüm helyett, így sokáig elég is lesz :) Mert naná, hogy limitált, mert ami jó, az csak ez lehet. Nem kell ám sorozatgyártást csinálni belőle! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

SimonEdina

2016. szeptember 11.

Az illata az valami isteni, izzadsággátló hatása is egész jó, de sajnos NEM TARTÓS, max 2 óra, utána semmi. Csalódás, mert nagyon fincsi illata van! Nekem ez jobban tetszik, mint a narancssárga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Ella

2016. június 10.

Ilyen dezodorom még nem volt... Jó illatú, tartós, nem hagy foltot, de: RAGAD!!! Bizony Isten, ragad, összetapad tőle a hónaljam. Ezen felül nekem NEM használ semmit! :( Parfümnek jó és annyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. május 14.

Imádom az illatát,tartós de nem fulladok meg tőle.
Sosem csíp,nem hagy foltot a ruhán sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 14.

Imádom az illatát,tartós de nem fulladok meg tőle.
Sosem csíp,nem hagy foltot a ruhán sem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone