Fa

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Szappanok

Fedezze fel az ápoló és friss Fa Görög Joghurt - Mandula folyékony krémszappant! Az extra joghurt proteinnel gazdagított krémesen lágy formula enyhe mandula illattal kényezteti bőrét.

Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Kiszerelés: 300 ml

wildrose

2019. április 7.

Nagyon kellemes, édes mandula illatú, krémes állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

natasa

2018. október 30.

A mézes társa mellett ez a másik kedvenc. Nagyon szeretem az illatát, krémes, lágy, nem szárírt, jól tisztít, kevés elég belőle. Az illata sem száll el gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

orsipanka

2018. október 15.

Most éppen ilyen kézmosót használunk a munkahelyen. Átlagos termék, semmi extra. Nagyon édes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

hivettivy

2017. szeptember 8.

Én a tusi után vettem meg és én is imádom :) csak azért nem fogom újravenni, mert akkor megszoknám az illatát. De valamikor tuti megvásárolom ;). Nagyon ajánlom amúgy a tusfürdőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

KK95

2017. március 7.

Abszolút kedvenc. Nem szárítja a bőrömet és isteni illata van. Nagy valószínűséggel a tusfürdőjét is ki fogom próbálni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Erina

2016. július 16.

Imádom a mandulát, yoghurttal párosítva pláne. Mindig van itthon,sokáig elég. Nem szárítja a bőröm,kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

dori96

2016. március 7.

alapvetően az illatmentes termèkeket szeretem.de ez valami fantasztikus illatú..èlmèny vele kezet mosni.
picit szárít,de vannak ennèl rosszabbak is.
kíváncsi lettem a tusijára is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

picit szárít,de vannak ennèl rosszabbak is.
kíváncsi lettem a tusijára is:)

lillaakarpati

2015. december 31.

Tökéletes minden téren. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Tökéletes minden téren. :)

gyk1019

2015. szeptember 8.

Nagyon finom illata van, ami elég sokáig érezhető is a kézen. (Sajnos a tusfürdőjére az utóbbi már nem igaz!) Kb 2 hónapja használom, és imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

kalmaniki

2015. március 6.

Kellemes, diszkrét, mandula illata van, ami sokáig érezhető marad a bőrön. Krémes, sűrű állagú, jól habzik, tisztít rendesen. Nem szárítja ki a bőrömet, csak egy nagyon picit ha sokszor használom. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.