Fa

Ár:   549 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kategória:   Tusfürdők

Fedezd fel az ápoló és friss Fa Görög Joghurt - Mandula krémtusfürdőt! Joghurt proteinnel gazdagított krémesen lágy formulája segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. A mandula enyhe illatával.

Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Bettu

2019. május 3.

Használtam már régebben is, most keresztanyámék hoztak Németből. Magamnak tuti nem ezt vennem a boltban, nekem túlságosan erős az illata. Vanília jut róla az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

tiszaboglarka

2018. október 29.

Imádom. Egyik kedvenc tusfürdőm. Krémes az állaga és isteni az illata, de nem mondanám tartósnak. Amikor csak tudok beszerzek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Cherryeszti

2018. szeptember 27.

Isteni az illata és tartós is, nem illan el percek alatt. Amúgy a tusi maga nem tud többet egy átlag tusinál de tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Msnszktms

2018. szeptember 25.

Mesés az illata, engem a sztracsatellás görög joghurtra emlékeztet.
Nem szárítja a bőröm sem, puha és sima lesz fürdés után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Mesés az illata, engem a sztracsatellás görög joghurtra emlékeztet.
Nem szárítja a bőröm sem, puha és sima lesz fürdés után.

Mea90

2018. augusztus 26.

Tavaly vettem ilyet először, akkor nagyon tetszett, de emlékeztem, hogy az volt vele a bajom, hogy bár nagyon finom illata van, sajnos hamar elillan :( a bőrömön sem marad meg, ez az egy gond vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Nagyon jo illatu! Ed jol hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon jo illatu! Ed jol hidratál

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, ennek is imádtam az illatát, igazából azért nem szoktam egyet többször újravenni, mert annyi féle van, hogy már csak kiváncsiságból is mindegyiket kipróbálom, és ami tényleg nagyon megtetszik azt veszem újra talán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

baliccu

2018. augusztus 6.

Imádom! Jelenleg ez a kedvenc fa tusfürdőm. Isteni az illata!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Imádom! Jelenleg ez a kedvenc fa tusfürdőm. Isteni az illata!!! :)

Livus09

2018. július 21.

Teljesen elégedett vagyok, imádom ezt a tusfürdőt! Engem a pudingra emlékeztet az illata, és egyáltalán nem szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

HViolet

2018. július 4.

Az illata fantasztikus, állaga krémes. Az összetevők nem a legszebbek, de nem irritál és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.