Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jenni0513, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Kategória:   Dezodorok

Porka

2015. március 16.

Szerintem nem vészes,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Szerintem nem vészes,

kova

2015. március 8.

Borzalmas, ennyire rossz dezodor nincs is. Nem hogy gátolná, hanem előidézi az izzadást, illata felkenés után eltűnik, de felkenni is művészet, annyira kemény, porlós. És a legszebb, hogy nyomot is hagy. Még sosem dobtam ki dezodort, de ez kuka....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

nius

2014. november 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez a legrosszabb deó amit valaha használtam. Az hagyján, hogy semmit nem csinál, de ettől büdős lesz az ember lánya. Pedig nem vagyok izzadós.
Ráadásul nem volt 3 hét, és totál beszáradt.
Egy forintot nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Ráadásul nem volt 3 hét, és totál beszáradt.
Egy forintot nem ér.

OAdrienn

2014. április 4.

Azt hittem, hogy ez a sportoláshoz való deo majd tényleg erős védelmet nyújt. Hát nem! Az illata kellemes, de abszolút nem csinál semmit. Nem vagyok izzadós típus, de ettől pár óra alatt iszonyat büdös lettem. Vicc a felirat, miszerint 72 órás védelmet biztosít, hiszen kb 3 óra múlva igencsak kellemetlen "illatom" volt. Pedig csak vásárolgattam, amiben abszolút nem izzadtam meg. 600-700 Ft-ot fizettem azért, hogy büdi legyen...köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.