Fa

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo érzékeny bőrre, alkohol nélkül, 48 órás hatással.

osikitta

2019. február 27.

Óriási csalódás, full pénzkidobás.
Madaras teszkóban vettem, 660 forintért, fürdés utáni hónaljbirizgálónak éjszakára. (Nappal Garnier golyóst használok.) Borzalmas izzadságszagom lett reggelre! Tudtam kenni, a pizsimen nem hagyott foltot, de a frissen mosott hónaljkutyám büdi lett amit előtte nem tapasztaltam.
Meleg van a lakásban éjszaka, de azért naaa.
Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Óriási csalódás, full pénzkidobás.
Meleg van a lakásban éjszaka, de azért naaa.
Senkinek nem ajánlom!

Ildi71

2018. július 14.

Szintén hatalmas csalódás, ahogy a többiek is írták. Illata egyáltalán nincs, és az állaga is tényleg durva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Barbara95

2018. június 7.

Szörnyű. Kemény mint a kő, mintha egy kaviccsal dörzsölném a hónaljam. Nem lehet felvinni, ezáltal persze, hogy nem hagy nyomot a ruhán. Ezt ne vegyétek! Mintha kidobnátok a pénzt az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

agciika

2017. szeptember 30.

Borzalmas, még sosem volt ilyen rossz stiftem. Kemény, nem "oldódik", igazából csak dörzsölöm a bőrömön, mintha semmi nem történne - ergo hatása is nulla. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

fuge7

2017. szeptember 17.

Ez a termék nagy csalódás. Kemény mint a kő, nehéz felvinni. De kb 2 órán át tart az izzadásgátló hatása, utána újra kell kenni. Szóval számomra kicsit érthetetlen :)
Nem hagy nyomot a ruhán, szóval ez miatt nem 1 csillag, hanem 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nem hagy nyomot a ruhán, szóval ez miatt nem 1 csillag, hanem 2.

Cintia89

2017. június 16.

Mikor felkenem nem érzem, hogy bármivel is be lennék kenve, semmi illata, a ruhán tényleg nem hagy foltot, jól kenhető, de a nap végére "büdös" vagyok tőle, pedig nem vagyok az a nagyon izzadós fajta. Nekem ez nem vált be nem ajánlom. Visszatérek a FA NUTRISKIN CARE & PROTECT -hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2