Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor görögdinnye és ylang ylang illattal. 48 órás védelmet nyújt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sarah0425

2021. július 2.

Az egyetlen golyós dezodor ami tényleg hatásos. Én és anyukám is csak ezt használjuk már nagyon régóta :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

bebuska94

2021. május 30.

Előtte nem igazán használtam Fa deo-t, de ennek az illata valami isteni volt. Ár - érték arányban is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

hgds_lilla

2021. március 10.

Már többször is újra vásároltam, nagyon elégedett vagyok vele :) Imádom az illatát már csak ezt a fajta golyós dezodort használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

TheQueen

2020. április 4.

Tartós, de nekem nagyon nem tetszik az illata. Engem mindig autóillatosítóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Aprile

2020. február 4.

Szinte soha nem veszek FA deókat, de valahogy ez nálam landolt, és meglepő módon szuperül működött. Jó, tegyük hozzá, januárban nem izzad úgy az ember, de kellemes frissességet adott egész napra. Hamar beszívódott, nem hagyott semmilyen trutyis réteget, nem fogta meg a ruháim, az illata is fincsi. Elégedett vagyok vele, és szívesen használgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Bettii98

2020. január 16.

Az első, amit használtam 2 éve kb.az nagyon jó volt. Ez, amit pár hónapja használtam, semmit nem csinált, csak illata volt. Nem tudom, hogy változtattak-e rajta valamit, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

fokyandi

2019. szeptember 1.

Csodás illata van! Egész nap frissen tart, de mégis diszkrét. A hónaljam száraz és illatos, öröm viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

gittus0924

2019. augusztus 27.

Kicsit féltem, hogy ez is olyan rossz lesz mint az ipanemás változat, de szerencsére pont az ellentéte :) Kitart egész nap még a nyári melegben is, és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Pecci

2019. augusztus 20.

Annyira jó ez a dezodor, hogy kipróbálás után visszamentem a boltba és vettem még négy üveggel, attól tartva, hogy hátha limitált kiadás és kivonják a forgalomból. Csodás illata van, amely rendkívüli módon tartós: a legnagyobb melegben sem büdösödik, ezt a 40 fokokban abszolút megtapasztaltam. Az izzadást gátolja, a bőrbe könnyen beszívódik, ragacsos érzetet és foltokat nem hagy. Kellemes viselni, jó komfortemérzetet ad. Szerintem, én megtaláltam "A" dezodor, váltani már nem szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Imádom, csodás az illata, amúgy a hatása is ok. Újra veszem tutira

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Imádom, csodás az illata, amúgy a hatása is ok. Újra veszem tutira

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.