Fa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor görögdinnye és ylang ylang illattal. 48 órás védelmet nyújt.

bebuska94

2020. július 13.

Előtte nem igazán használtam Fa deo-t, de ennek az illata valami isteni volt. Ár - érték arányban is jó volt. Kár, hogy már nem kapni..(vagyis én úgy tudom már nem kapni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

TheQueen

2020. április 4.

Tartós, de nekem nagyon nem tetszik az illata. Engem mindig autóillatosítóra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Aprile

2020. február 4.

Szinte soha nem veszek FA deókat, de valahogy ez nálam landolt, és meglepő módon szuperül működött. Jó, tegyük hozzá, januárban nem izzad úgy az ember, de kellemes frissességet adott egész napra. Hamar beszívódott, nem hagyott semmilyen trutyis réteget, nem fogta meg a ruháim, az illata is fincsi. Elégedett vagyok vele, és szívesen használgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Bettii98

2020. január 16.

Az első, amit használtam 2 éve kb.az nagyon jó volt. Ez, amit pár hónapja használtam, semmit nem csinált, csak illata volt. Nem tudom, hogy változtattak-e rajta valamit, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

fokyandi

2019. szeptember 1.

Csodás illata van! Egész nap frissen tart, de mégis diszkrét. A hónaljam száraz és illatos, öröm viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

gittus0924

2019. augusztus 27.

Kicsit féltem, hogy ez is olyan rossz lesz mint az ipanemás változat, de szerencsére pont az ellentéte :) Kitart egész nap még a nyári melegben is, és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Pecci

2019. augusztus 20.

Annyira jó ez a dezodor, hogy kipróbálás után visszamentem a boltba és vettem még négy üveggel, attól tartva, hogy hátha limitált kiadás és kivonják a forgalomból. Csodás illata van, amely rendkívüli módon tartós: a legnagyobb melegben sem büdösödik, ezt a 40 fokokban abszolút megtapasztaltam. Az izzadást gátolja, a bőrbe könnyen beszívódik, ragacsos érzetet és foltokat nem hagy. Kellemes viselni, jó komfortemérzetet ad. Szerintem, én megtaláltam "A" dezodor, váltani már nem szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Imádom, csodás az illata, amúgy a hatása is ok. Újra veszem tutira

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Imádom, csodás az illata, amúgy a hatása is ok. Újra veszem tutira

akirarn

2019. július 23.

Szinte az összes dezodor, amit valaha használtam Fa - eltérve 1-2 adidas és rexona dezodortól. Nem vagyok válogatós de valahogy mindig a Fa termékekre esik a választásom.
A deo sprayből a divine moments a kedvencem, újra is vettem kétszer :) isteni az illata.
Nem vagyok odáig a golyós dezodorokért, de sokkal tovább kitartanak, mint sprayes társaik, azok nagyon hamar fogynak nálam. Elég izzadós vagyok, de eddig nagyon szeretem, fincsi az illata és eddig a tartóssága és "izzadásgátló képessége" is kifogástalan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

szgreta

2019. május 20.

Akciósan vettem néhány hónapja,azóta sajnos sehol nem láttam.Attól tartok,hogy talán kivonták a forgalomból.
Az illata nem olyan,mint a csomagolás alapján vártam volna.Egy friss dinnyés-gyümölcsös dologra számítottam,ez meg mondjuk egzotikus,de nehéz meghatározni.Nagyon jó a hatása,nem hagy nyomot és egész nap kitart.Szívesen újravenném ha lenne,esetleg egy másik illatban,mert ez valahogy nem az én világom.El fogom használni,mert meg kehet szokni és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.