Fa

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 450 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 450 Ft

A krémesen lágy formula prebiotikumos komplexet tartalmaz joghurt proteinnel és segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. A vanília és a méz enyhe illatával.

Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 450 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Mokuska1981

2017. november 8.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik :) Nem szárítja a bőrömet (ami nálam fontos szempont ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

CzFru

2017. január 20.

Nagymamámtól kaptam, éppen ezt használom. Teljesen jól szuperál: tisztít, habzik, nem kell belőle sok és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

barbusus93

2016. augusztus 2.

5-10 évvel ezelőtt használtam ezt a terméket. Most, mikor megláttam a boltban nem tudtam megállni, hogy ne vegyem meg és nosztalgiázzak egy kicsit. Imádom a tömény édes illatát, ami az ált. sulis dolgokra emlékeztet. A bőröm nem szárította ki, csak sajnos nem habzik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

zdoreebaba

2016. április 29.

Mivel egyik nap segítettem egy öreg néninek, aki ráadásul a szomszédom is, tőle kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt. Még soha nem használtam Fa tusfürdőket, így nagyon örültem, hogy ilyet kaptam és kíváncsivá tett, hogy milyen is lehet ez a termék. Először a kezeimben túlságosan folyós, híg állagú volt, mégis tejes, fehér krémes színű. Az illata végképp nem vaníliához és mézhez hasonlított, hanem valami másik tusfürdő illatához, amit korábban használtam, de már nem emlékszem melyik volt az. Túlságosan tömény, inkább az idősebbek részesíthetik előnyben. Nekem annyira nem vált be, se illatra, se állagra. A bőröm egy kicsit puhább lett tőle, jól ápolt, valamint egészen jól habzott bőrön. Nekem ez egy szimpla, átlagos termék. Egynek elment, de többször nem kívánom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Kingucii

2016. április 14.

Egyetemi koleszos éveimben használtam, nagyon szerettem. Tényleg tömény illata van, de szerintem egy tusfürdő legyen érezhető a bőrön zuhanyzás/fürdés után.
Pihe-puha lett a bőröm tőle,nem szárította. 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Pihe-puha lett a bőröm tőle,nem szárította. 5*:)

Marcipan84

2016. április 12.

Én is "beállok a sorba", valóban erős, édes illata van.
Azonban számomra ez nem negatívum. Egyéb tusfürdőknek néhány használat után nem érzem az illatát, ennek viszont igen, pedig már alig van a flakonban. Bejön az illat (nekem egyáltalán nem émelyítő), bár csak tusolás közben érzem, zuhanyzás után kb 5 perccel már nem.
Téli, illetve hűvös időszakra javaslom a használatát.
Sajnos engem ez is szárít egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Én is "beállok a sorba", valóban erős, édes illata van.
Téli, illetve hűvös időszakra javaslom a használatát.
Sajnos engem ez is szárít egy kicsit.

Bebek

2015. március 20.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Irtózatosan édes, tömény illata van. Nagyon krémes, jól habzik, szóval az állaga szuper, de ez az illat... Durva. Túlzás. Ha 2 fokkal melegebb lesz, nem bírom majd használni. Tényleg tipikusan téli tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

siss

2015. március 20.

Brutál tömény és édes,nehéz illata van.Tipikusan téli tusfürdő.Szuper krémes az állaga,nem igazán szárít.Egy flakon elhasználása is nyögvenyelős,annyira émelyítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Vattacukor1990

2014. december 25.

Meg vagyok vele elégedve. Krémes állagú, kellőképpen habzik, nem szárít, nem irritál. Egyedül az illata, amivel nem vagyok kibékülve. Számomra ez már túl erős, nagyon édes illat. Így télen még elmegy, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, ha ez elfogy. Mostanában kezdek elpártolni az ilyen intenzív édes illatoktól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.