Fa

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő a hideg napokra télies vanília illattal.

Mercury91

2021. február 16.

Finom illatú, krémes tusfürdő, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Finom illatú, krémes tusfürdő, szerettem.

BBE

2021. január 22.

A vaníliás illata miatt vettem meg, ami egyáltalán nem idéz elő téli, karácsonyi hangulatot (maximum a csomagolása miatt). Egy szimpla vaníliás tusfürdő, kellemes, ám nem kifejezetten tartós illattal. Ha valaki vanília illatú habfürdőt szeretne, annak inkább a Palmolive termékét ajánlanám. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

netti1990

2020. július 18.

Imádtam!!! 😊❤ Nagyon tetszett a csomagolása 😊 Igazi téli krémtusfürdő volt 😊 Mennyei édes,vaníliás-mézes illatú,krémes állagú,jól habzó és tisztító tusfürdő volt 😊 Szép,puha volt a bőröm tőle 😊 A bőrömön és a fürdőszobában sokáig megmaradt az illata 😊 5*😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

szanii

2020. február 16.

Ez egy nagyon egyszeru tusfurdo, csodát nem kell tőle várni. Kellemes illatú, jól habzik, jó vele a fürdés. Nem szarit. Olcsó, nem ujravevos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

wildrose

2019. december 30.

Kellemes, édes, de cseppet sem vanília illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Csutak

2019. november 17.

Hát ha ennek vanília illata van, akkor én Angelina Jolie vagyok. :) És ráadásul még nem is olyan jó. Elhasználom, ha már megvettem, de hogy újra nem fogom venni, az holt biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.