Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Laura19, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 17.

Kategória:   Tusfürdők

"Fedezd fel a víz alatti mese világodat zuhanyzás közben a Fa Kids tusfürdővel! Kímélő formulája B5 provitaminnal, kifejezetten gyermekek számára készült. Fürdéshez és hajmosáshoz egyaránt alkalmas. Nincs több könny. Nincs több gond. Ugyanakkor gyengéd a bőrhöz."

Banszky

2018. november 30.

Gyerekeim használják,jó illatú,nem irritál,megfelelően habzik. Cuki a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

kalmaniki

2017. október 13.

3 éves kisfiam használja, a kalózos csomagolásért teljesen odavan. Az illata nekem nem tetszik, szerintem nagyon erős is. Maga a tusfürdő teljesen jó, jól habzik, nem szárít, néha a fürdővízbe is teszünk belőle. Lehet, hogy újraveszem, mert a kisfiamnak tetszik a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Pyross

2017. szeptember 3.

Nekünk nagyon bejön az illata. Nem szàrít, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nekünk nagyon bejön az illata. Nem szàrít, nem okoz irritációt.

Erina

2016. július 21.

Mi is nagyon szeretjük :) én semmi citrusos illatot nem érzek benne...... kimondottan "kispasi" illata van. Azt sem tapasztaltam, hogy szárította volna a bőrt. Rendszeresen vesszük, fiam is imádja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

galagonyanya

2016. május 14.

Nálunk a nyuszi hozta a gyereknek. Párszor használtuk, de továbbadjuk, azt hiszem. Pocsék. Szárítja a bőrt, és az illata rettenetes. Valami citrusos sárgadinnye, kimondottan irritáló. A gyerekek az édes illatokat szeretik, azt tapasztaltam, pl. csokiillatot, kókuszt, epret, vaníliát. Ez maximum férfitusfürdőnek lenne használható, de mint mondtam, betiltottam itthon.

És szólok a nyuszinak, hogy jövőre valami finomabbat hozzon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

És szólok a nyuszinak, hogy jövőre valami finomabbat hozzon:)

Ella

2015. június 18.

Ezt is nagyon szeretjük, bár 3 lányom van, szívesen használják. Jól habzik, nem szárítja a bőrüket, árban elfogadható. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Nagyon ajánlom. Kisfiamnak hajmosásra használjuk (merthogy ez egy tusfürdő és sampon egyben), és nagyon kellemesen csalódtam a termékben. Isteni illata van, jól habzik, kevés is elég belőle és szép fényes hajat csinál az én szőke hercegemnek. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Szilviaa

2014. május 29.

A nagyobbik fiam használja, nagyon szereti. Az illata is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

A nagyobbik fiam használja, nagyon szereti. Az illata is szuper!

Olív

2013. december 7.

Kisfiam nagy kedvence, kellemes az illata, jól habzik és elég egy kevés belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

Kisfiam nagy kedvence, kellemes az illata, jól habzik és elég egy kevés belőle.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.