Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 3.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő mennyeien lágy kókusz illattal. A gyengéd formula gazdag habot hoz létre, és kellemesen puha bőrérzetet nyújt. Bőrsemleges pH.

rekucccc

2019. július 11.

Imádom:) alapból is nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, átalában ezeket használom, de ezt különösen szeretem, csoda kókusz illata van, igazi nyárias illat és nagyon tartós. Én is kevés helyen látom már, sőt százforintos boltokon kívül sehol, de ott érdemes megnézni, aki ezt keresi és máshol nem találja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Erina

2019. január 4.

Épp céltalanul nézelődtem egy áruházban, amikor megakadt a szemem az akciós állványon lévő tusfürdőkön, és ott azonnal szemet szúrt. Már a csomagolása imádni való, beleszippantottam, és hát tényleg mennyeien lágy kókusz illata volt. Nem is volt kérdés, azonnal vettem kettőt. Sokáig érzem fürdés után, nem szárítja a bőröm, lágy és krémes habja van. Csak egy bajom van vele, de az hatalmas, hogy már sehol nem látom :( Viszont örülnék neki, ha ilyenkor ugyan ilyen illatú testápolóval is meglepnék a nagyközönséget! No meg ha nem lenne minden szuper illatú tusfürdő (most nem csak erre a márkára gondolok) limitált kiadás! Ettől eltekintve jár az öt csillag, hiába nem lehet újra venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Knubbel

2018. szeptember 27.

Van a Fa-nak masik, tomeny kokusz illatu tusfurdoje. Szerintem ez nem annyira kokuszos. Egy kis lagy kokusz illatot erzek, egy eleg eros “szappanos tisztasag” illattal egyutt. En nem szeretem ezt a fajta illatot, pl a Baba tusfurdok ilyenek. Nagy rajongoja vagyok a Fa tusfurdoknek, de ez egy kivetel lett. Meglattam a boltban, hogy Fa es kokusz, de siettem, ezert nem szagoltam meg. Persze elhasznalom, nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Tapo

2018. július 8.

Nagyon kellemes kókusz illata van, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Nagyon kellemes kókusz illata van, nagyon szeretem :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.