Fa

Ár:   504 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

A bőrbarát formula hosszantartó védelmet nyújt a testszag ellen és nem hagy fehér foltot a ruhán. Csábító illattal.

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

JasmineK

2020. június 27.

Ez a deo nem izzadásgátló, hanem dezodor! Nincs benne aluminum, cserébe minden más szar, amire allergiás lehet az ember!
Kifújva nem rossz, de bizony rajtam nagyon-nagyon büdös lesz. Szerencsére hamar elfogyott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

netti1990

2019. június 29.

Nagyon finom,számomra virágos-gyümölcsös illata van.Nem vagyok nagyon izzadós,úgyhogy nincsen problémám vele.Nem irritálja a hónaljamat.Nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

clauann

2017. november 29.

Nagyon szeretem az illatát, igazából amiatt veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Nagyon szeretem az illatát, igazából amiatt veszem. :)

nitacica

2017. szeptember 17.

Én az illata miatt vettem meg anno az izzadsággátlás kevésbé fontos pont mivel amúgy sem vagyok egy izzadós típus. Nekem bevált sokáig illatozik egy hosszú nap után is lehet még érezni rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

SzoffScene

2017. május 26.

Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Örök kedvenc!

Banszky

2017. január 21.

Megvettem mert akciós volt és abban a drogériában nem volt nagy választék. Nagyon ritkán mondok ilyet de még az illata sem tetszett igazán. Hatása meg nulla,bár én edzéshez vettem a ruhámra fújom nem a hónaljamra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

KrKrisz

2016. november 20.

Ajándékba kaptam, nem én választottam. Nekem az illata sem jön be, szerintem kicsit "szocreál", ráadásul csíp is, akármilyen messziről fújom. Izzadásgátlóként nem működik, testszag és verejtékezés terén sem tapasztaltam változást. Kb. ugyanaz, mintha nagyapám locsolós kölnijét kenném a hónaljamra.
Egy-két használat után elsüllyesztettem egy fiók mélyére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Egy-két használat után elsüllyesztettem egy fiók mélyére.

kulturmosoly

2016. május 21.

Tavaly karácsonykor vettem ajándékcsomagban mert annyira megtetszett az illata. Hatása nem sok volt és az illata is annyira erős, hogy elnyom minden mást. Tetszett de ez túl sok volt, kb a felét használtam el, de már rég megérett a kidobásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

maow

2016. február 24.

Csak a finom illata miatt veszem meg, mert a Fa dezodorokról összességében az a véleményem, hogy pénzkidobás, semmi izzadásgátló hatásuk sincs. A ruhámra szoktam fújni, szerencsére nem fogja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

PETRA820718

2016. február 20.

Jó illata van, elég tartós is, de izzadság gátlásra nem igazán alkalmas, legalábbis önmagában.
Pedig 48h van rajta, de fél napra sem merném bevállalni.Fehér foltot nem hagy, felfrissítésre tökéletes édeskés illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.