Fa

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Tusfürdők

Fekete Amethyst és Pink Viola

Lorsza

2019. június 28.

Az egesz olyan gyönyörű. Még a tartalmának is csillogó, sötét lila színe van. Ez meglepetésként ért:)
Titokzatos, nőies, olyan éjkirálynő feeling:D jól habzik, nagyon tartós, különleges illat.... ha lehetne, 6 csillagot adnék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Jó az illata, krémes, jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jó az illata, krémes, jól habzik és nem szárít.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Nagyon jó az illata,nem szárított és szépen habzott :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon jó az illata,nem szárított és szépen habzott :)

SzL

2018. május 24.

Kellemes krémes állag. Finom illat. Jól habzik. Szépen tisztít. Nem szárított. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

vidus3

2017. november 29.

Az illatába szerettem bele! Szappanját is használom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Az illatába szerettem bele! Szappanját is használom :)

Szabinavill

2017. november 20.

Nagyon finom illata van és jól hidratál. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon finom illata van és jól hidratál. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Kitsyke

2017. november 12.

Imadom a fa termekeket! Ezt is probaltam, nekem nagyon bejovos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Imadom a fa termekeket! Ezt is probaltam, nekem nagyon bejovos!

Emenye

2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon finom illata van. :) Nem kell sok belőle és szépen is habzik.

zdoreebaba

2017. február 5.

Már más a kialakítása, mint a képen szereplő terméknek. Nekem a mostani kupakja sokkal tetszetősebb és praktikusabb. Barátnőmtől kaptam ajándékba karácsonyra és megörültem neki, mert nem sűrűn szoktam Fa tusfürdőket használni. Ez a második a mézes-tejes után. Parfümös, erős illata van, ami az egész lakást körbejárja. Igazi hangulatos, kényeztető, relaxáló élményt nyújt zuhanyzás közben. A színe vadító: nagyon erős lila gyöngyház fénnyel megbolondítva. Csodaszép látványt nyújt, de egyfelől rémisztő is. Az illata nagyon tartós a bőrön, ha este tusolok le vele, még másnap is tökéletesen érezni. Tökéletesen habzik és kevés is elég belőle. Egyetlen problémája, hogy borzasztóan szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

KataMayaNagy

2017. január 7.

Nagyon kellemes illata van, imádom használni, kevés is elég belőle, és sokáig érzem az illatát magamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Emolliensek: Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10, Glycol Distearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-10
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Formic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate