Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 523 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: norbertito91, az összetevőket feltöltötte: halexa11, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 523 Ft

Ár: 523 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bettina28

2017. július 13.

Szerintem jó illata van. A barátom ezt és a zöld színű Sport variációt szereti legjobban. Nem rossz, olcsó. Bár én a Fa dezodorok teljesítőképességéről nem vagyok meggyőződve úgy általánosságban, szerintem inkább csak elfedik a szagokat. Viszont ugyebár tényleg olcsó, bár azt vettem észre hogy elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

sallybowles

2015. július 17.

pasim illata, szerintem az egyik legférfiasabb illat, ami csak létezik. imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szteroid vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az Androstadienone szerkezetileg nagyon hasonlít az emberi hónaljban termelődő feromonéra, viszont kutatások szerint a fiziológiás szintje túl alacsony ahhoz, hogy más emberekben hasonló reakciót váltson ki.