Fa

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Megbízható teljesítmény akár extrém körülmények között is. Hőálló formula, bizonyított védelem akár 50°C-ig.

SzLili17

2018. február 18.

Az a helyzet, hogy én nőként használom körülbelül három éve :D nekem tökéletes, edzést is kibír, egész nap tart. A pasis illatát kifejezetten szeretem :D ítéljetek el, de szerintem a női dezodorok büdösek és hasztalanok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2