Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. április 10.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló összetevőkkel és szőlő kivonattal.

Babooca

2013. november 2.

Kiskoromban a tisztasági csomagomban volt ez a szappan. Azt a kis csomagot cipeltem magammal minden fürdőzéshez, a suliba kézmosáshoz stb. Esténként csak ezt voltam hajlandó használni, forgattam a tenyeremben a csodaszép mintázatú szappankát. Ma már nem venném meg, még kézmosó szappannak sem. Emléknek szép. Már natúr szappanokat használok, amit meghálál a bőröm. Emlékek miatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

magyarry

2012. március 28.

Nagyon-nagyon régen kaptam ajándékba, de mivel szárította a kezem, eltettem a szekrényembe. Ott viszont nagyon jól teljesít, még ki tudja hány év után is ontja magából a finom illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Propylene Glycol