Fa

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Dezodorok

Az aktív frissességkomplex küzd a testszagot okozó baktériumok ellen, és hosszan tartó védelmet biztosít, alumíniumsó nélkül.

• Megbízható deo védelem
  • Csábító illat
  • Bőrbarát formula

sarkanyfogvetemeny

2021. február 23.

Körülbelül 10 éve használom, nagyon jó dezodor önmagában és golyóssal kombinálva is. Sosem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

netti1990

2021. február 21.

Szép a csomagolása 😊
Finom,krémes-púderes illata van 😊❤
Nem csípi a hónaljbőrömet.
Nem hagy foltot a ruhán.
Nálam tartós,elégedett vagyok vele 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Szép a csomagolása 😊
Finom,krémes-púderes illata van 😊❤
Nem csípi a hónaljbőrömet.
Nem hagy foltot a ruhán.
Nálam tartós,elégedett vagyok vele 😊❤

d.anett89

2021. február 6.

Szeretem. Kellemes az illata, ami hosszan tartó is egyben. Ruhákon sem hagy foltot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

aalexaa

2020. február 1.

Alapból a golyós dezodorokat preferálom, itthonra szoktam venni ilyen fújós illatos cuccokat. A Divine Moments után vettem meg, annak nagyon erős és nap végéig érezhető illata van, amit szerettem így itthonra, de meguntam az illatát. Nagyjából ezt vártam ettől is, de ennek nagyon visszafogott illata van, leginkább a kék Niveára emlékeztet, de napközben nem érezhető. Nem is kifejezetten nőies, egyszer-kétszer a férjem is fújt belőle magára, rajta is krémillatú volt :) Egynek jó volt, nem vettem újra. Nem rossz, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

KlaudiaZs

2019. augusztus 19.

A nyári hőségben teszteltem, meglepően jól teljesített a flakon feléig, még este is csak kellemes illatot éreztem magamon, nem voltam izzadtságszagú, ami egy alumentes deótól csúcs (igazából egy sima deótól is az lenne, hát még ettől). A flakon vége felé viszont már alig ért valamit, magamnál tartottam a táskámban hogy napközben frissítsem magam. Néha csípte a hónaljam, de csak ha előtte este frissen borotváltam, és ilyenkor se mindig, pedig a spray deók általában irritálni szoktak. Az illata nagyon tetszett, virágos, visszafogott, az ára se rossz, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

SanniElf

2019. augusztus 9.

Egyik kedvenc dezodor illatom. Tesióra után szoktam használni, frissít és védelmet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

katalinmester13

2019. február 12.

Az illata nagyon kellemes, visszafogott. Csak kifújásnál érezhető, aztán egész nap nem zavar be semmibe. Feltűnően gyengéden adagol. Nem vág hónaljon. Néha csípett, de legtöbbször nem. Fogalmam sincs, hogy ha igen, akkor miért. Használatakor egyetlen egyszer sem volt még egy kicsit sem testszagom. Úgy emlékszem, nem is izzadtam. Tehát most télen nagyon jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

NOrsi95

2019. január 25.

Az illata finom, de az sem tart sokáig. Azon kívül semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Az illata finom, de az sem tart sokáig. Azon kívül semmire nem jó.

pici24

2019. január 24.

Az illata számomra kellemes. Ha naponta többször kell dezodorálnom magam, akkor sem irritálja a bőröm. Izzadás ellen nem véd, de nekem az alumíniumos dezodorok sem váltak be, sőt azok még rosszabbak voltak, valamint preferálom az alkoholos dezodorokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate