Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2011. március 3.

Kategória:   Dezodorok

pilleriin

2018. május 21.

A világon az egyik legfinomabb illatú dezodor, de a hatása sajnos egy nagy nulla. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

nanana

2017. július 12.

Sajna nekem nem vált be. Bár az első fél órában nagyon kellemes illata van, ez hamar eltűnik, ráadásul foltot hagy. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Büdös és izzadok mellette büdöset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Büdös és izzadok mellette büdöset.

Bettu

2014. július 6.

ma kaptam anyukámtól, bár még csak 1 napos tesztelési időm volt,elég jónak bizonyult.
az illata isteni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

az illata isteni:)

zdoreebaba

2012. szeptember 20.

Már vagy 4 éve használtam ezt a dezodort. Az illata nagyon kellemes, de borzasztóan megfogta az egyik kedvenc felsőmet... tiszta fehér foltok voltak rajta és nagy hibája, hogy nem szívja be a bőröm és borzasztóan nagy vizes nyomokat hagy a felsőkön... szerintem a Nivea dezodorok azért jobbak ettől... ha nem lenne Nivea és több jó márka, akkor azért lehet, hogy újra venném, de így nem. Az illata és tartóssága miatt 3 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

papaja

2012. augusztus 7.

Egyszer (pár éve) sok időm volt, és egy hipermarketben átböngésztem az összes izzadásgátló összetevőit... ez volt az egyetlen, amiben nem volt aluminum chlorohydrate. Azóta csak ezt veszem, pedig vannak jobb termékek is, de azok szerintem az aluminum miatt jobbak. Próbáltam egy Niveát amiben szintén nem volt, de a nyomába sem ért. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

pittypötty

2012. július 28.

Nagyon szerettem ezt az illatot, az Elizabeth Arden Green tea parfümjével majdnem azonos illatú.
Viszont szerintem a Fa dezodorok már nem elég hatékonyak, egyszerűen nem bírnak annyit, mint régen. Én sok illatot használtam, de ma már csak nosztalgiából szagolom meg őket, nem vennék egy darabot sem :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

bius9988

2012. február 18.

Az illata nagyon jó, és tényleg hatásos izzadás ellen. Nem tökéletesen, de azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

angelscrime

2011. december 3.

Az illata valóban jó fújáskor, azonban nem marad meg, és a dezodor maga nem nyújt semmi védelmet számomra. Ráadásul még iszonyatosan csípett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

Kole

2011. október 8.

Sajnos nálam nem ért semmit.:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

Sajnos nálam nem ért semmit.:S

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate