Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2014. február 20.

Kategória:   Tusfürdők

Rózsa és golgotavirág illatú tusfürdő.

nta2

2014. május 26.

Imádtam a rózsás illatát, mikor kijöttem a fürdőből, az egész lakás rózsaillatban úszott és a bőrömön is sokáig megmaradt. Persze a jó dolgokat kivonják a forgalomból, amit nagyon sajnálok. Hiába van helyette másik rózsás, az tejes állagú, meg sem közelíti ezt. Nagyon sajnálom. Ha bárki tudna szerezni, hálás lennék ha jelezne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Reb

2014. február 11.

Nagyon régen volt ilyenem, még szerelmes tini koromban. Nagyon szerettem az illatát, de már akkor is nagy kísérletező voltam, így nem vettem újra, és kivonták. Néhány napja találtam még pár példányt egy százforintosban (jelenség: a százas boltokban évekkel a kivonás után is fel-felbukkannak alsó-közép-árkategóriás termékek, látszik rajtuk, hogy raktárban pihentek, talán oda adják el a gyártók olcsón a nyakukon maradt készletet?), azonnal lecsaptam rá, és úszom az emlékekben és a finom illatban. Egyébként semmi extra tusfürdő, tisztít, nem szárít, nem nagy durranás.
Emlékek miatt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Emlékek miatt 5*

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A para-amino-benzoesav azaz PABA (4-aminobenzoesav) egy vízben oldódó aminosav. Külsőleg alkalmazva véd az UV sugárzás ellen, ezért sokáig napvédőkben használták, viszont a 90'es években kiderült, hogy allergiás reakciókat okozhat és rákkeltő hatású, ezért manapság már nem jellemző a kozmetikumokban.