Fa

Ár:   729 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kranich89, Módosítva: 2012. március 24.

Kategória:   Dezodorok

7 tápláló összetevőt tartalmazó formula megbízható deo védelmet biztosít. Fehér folt elleni védelem.

letti1106

2014. október 1.

Nekem egész jól bírta, pedig izzadós vagyok. Persze ugyanúgy izzadtam tőle, de a kellemetlen szagokon segített, igaz egyszer újra kellett fújnom napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Linda0222

2013. december 28.

Kellemes illata van, bár nekem kevés a tartòssàga! :-( Àrban nem éri még! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Kellemes illata van, bár nekem kevés a tartòssàga! :-( Àrban nem éri még! :-(

Alexa369

2013. november 14.

2 pont mert jó illata van. Amúgy nekem ragad, izzadok mint a fene ráadásul olyan izzadságszagom van tőle mint aki napok óta nem fürdött. más dezodoroknál ilyen nem fordult elő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Laura19

2013. október 19.

Szeretem az illatát. Viszonylag jól is dezodorál. Viszont alumíniumos, úgyhogy -1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

rata.sum

2013. augusztus 27.

Egyáltalán nem vált be. Amikor fújom, majd' megfulladok. A hatása mindössze másfél-két órán át tart, utána pedig oltári büdös vagyok tőle (tuti ez okozza, mert eddig ilyen sosem volt). Amit mellette tudok felhozni, hogy valóban nem hagy foltot a ruhán, de ez édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

memyselfandi

2013. július 12.

Nekem is ilyenem van most. Az illata nagyon tetszik és kevésbé meleg napokon tökéletes az izzadásgátló hatása. Igazi kánikulában a stift verzióját használom.
Nekem csak ezek az 'invisible' típusú deók váltak be, mert nem hagynak foltot és fehér port a hónaljban és a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 12.

Puszedli83

2013. július 11.

Jó az illata,és tényleg nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Jó az illata,és tényleg nem hagy foltot a ruhán.

ILoveGarnier

2012. október 30.

jó az illata szerintem de ugyanúgy izzadok (de legalább elrejti az izzadság szagát)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 30.

barbee77

2012. október 10.

Az illata számomra nem irritáló, viszont maga a hatékonysága az nem valami meggyőző .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

addiction

2012. október 8.

Nagyon csalódtam egy másik Fa dezodrban, így kissé szájhuzogatva vettem meg ezt a fajtát. Kellemesen csalódtam, az illata kellemes és foltot sem hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Squalane eo 1 0

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.