Best of Beauty 2019

Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

sailorluna

2018. augusztus 10.

tipikus fa tusfürdő: finom illat, könnyű habzás, kicsi szárító hatás, nem olyan szép összetevők. egynek jó volt, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

dizabella01

2018. május 7.

300 forintért vettem a Rossmannban.
Finom, gyümölcsös illata van, felfrissít, jól habzik, és nem szárítja a bőröm.
Jó kis tusfürdő, szívesen elhasználom, de újra nem venném, hiszen van más 1000 amit ki szeretnék próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

300 forintért vettem a Rossmannban.
Finom, gyümölcsös illata van, felfrissít, jól habzik, és nem szárítja a bőröm.

Szisszka

2018. május 2.

Fa tusfürdőket használok felváltva másik márkával, igazából csak az illatok miatt, nem a minőség miatt variálok. Nagyon szeretem a Fa termékeket, én főleg a rózsaszín dobozosokat szeretem, egyik kedvencem ez a fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

abicicaaa

2018. április 8.

Nagyon finom illata van, tipikus nyári reggeli gyors zuhanyzás, megspékelve ezzel az illattal. Sajnos nem tart sokáig az illata, de alt. a Fa tusfurdok nem is szoktak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

dorinakemeny

2018. március 8.

Régebben anyával csak ezt használtuk, folyamatosan újra vettük. Nem szárította a bőröm finom illata van, kedvező az ár is. Aztán anyának elkezdte szárítani a bőrét és váltott Dove-ra. Én pedig idő közben meguntam és elkezdtem kísérletezni. :) Ha egyszer elém kerül lehet újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

IrisAnn

2018. március 8.

Évek óta ezt használom, sose száradt ki tőle a bőröm. Ha sokáig használod, egyre takarékosabb tudsz vele lenni, így számomra nem is fogy el olyan hamar. Nincs túl nagy habja, de kellemesen krémes, selymes érzetű. Nagyon jó illata van, amit beszív a bőröm, ha mást használok véletlenül, magamon akkor is érzem ezt (ez már a 10 éve tartó használat hatása talán...) :) Nagyon szeretem, nem tudom az életem nélküle elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

anita

2018. január 10.

Az illatán kívül sajnos semmi különös nincs benne. Az állaga nagyon híg, gyorsan fogy és kifejezetten szárít. Akciósan 450Ft volt, de sajnos ennyiért sem éri meg újra vásárolni, abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

kviktoria

2017. október 20.

Tetszik az illata, nem szárít, jók az összetevők is. Biztos újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Tetszik az illata, nem szárít, jók az összetevők is. Biztos újraveszem még.

nagyheni92

2017. szeptember 2.

Hááth, számomra ez olyan elhasználom, de semmi extra! Szerintem semmi illata nincs ennek, pocit édes, gyümölcsös, de számomra kivehetetlen, hogy pontosan mi is. Alig habzik, szóval nagyon gyorsan fogy! 400 ml-est vettem kb 500.- ért a Müllerben. 1 hónapja használom kb és már a 3/4-ét elhasználtam. A 250 ml-es Nivea tusfürdőket szoktam 1 hónap alatt elhasználni..... na, mindegy! Tisztítani, jól tisztít! De tuti nem újravevős! Lehet ezért volt így ennyire leárazva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Magneto

2017. augusztus 12.

Dícsérem, az összetevők láttán húha, meglepődtem, jól mutat a niacinamide (B3 vitamin) és tejsav, krémes jó az illata de az nagyon, mivel édes,ezt a terméket még párszor meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions