Fa

Ár:   710 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa NutriSkin hét tápláló összetevővel gazdagított tusfürdő: többek között vitaminokat és fehérjéket tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

Magneto

2017. augusztus 12.

Dícsérem, az összetevők láttán húha, meglepődtem, jól mutat a niacinamide (B3 vitamin) és tejsav, krémes jó az illata de az nagyon, mivel édes,ezt a terméket még párszor meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Ev258

2017. március 20.

Kaptam. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, mert el sem jutottam volna odáig egy boltban, hogy levegyem a polcról és megszagoljam. Nem tudom, miért. Nem is igazán használok Fa termékeket..
Nagyon tetszik az illata. Bár alapvetően általában jobban szeretem a gél állagú tusfürdőket, de ez olyan jó krémes. És ami nagyon nagy pozitívum: megmarad rajtam az illata fürdés után. Pedig szinten semmilyen tusfürdőt nem szoktam magamon érezni használat után, csak ha nagyon a bőrömbe dörzsölöm...:D ezzel pedig csak úgy "simán" lezuhanyzom, és illatozom egy ideig utána..:)
Ami fura az az, hogy kicsit talán gyorsan fogy. Nem tudom, hogy túl gyorsan-e. De tovább ki szokott tartani nálam 1-1 flakon tusfürdő, mint ez.
Összességében eléggé megkedveltem, de nem hiszem, hogy vennék belőle. Szeretek folyton új tusfürdőket kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Candy21

2017. február 17.

Nagyon jó az illata jó krémes nem szárítja ki a bőröm fürdés után is érezni az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Florencyta

2017. február 12.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőit, mert mindnek nagyon jó illata van. Sajnos az én bőröm nagyon problémás, könnyen kiszárad, így hosszútávon nem megfelelőek számomra. Azonban egy kis lustálkodós vasárnapon biztos, hogy Fa tusfürdőt teszek a fürdővízbe, hisz a relaxáláshoz elengedhetetlen az illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Macska27

2017. február 7.

Krémes állagú tusfürdő, jól habzik. Nagyon szeretem az illatát és zuhanyzás után sokáig érzem a bőrömön. Nem irritálja, szárítja az érzékeny bőrömet. Visszatérő vendége a fürdőszobámnak. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

lumena

2016. október 23.

Ennek a tusfürdőnek nagyon érdekes formulája van, folyósabb, mint amit elvárnék tőle (elvégre a csomagolás azt hirdeti: rich and creamy), de miután szép krémes habot képez már értelmét nyeri a dolog. Megkockáztatom, hogy hidratálja a bőrt, legalábbis nekem mindig puhább lesz miután ezzel zuhanyzom és nem érzem azt, hogy rögtön a testápolóért kellene rohannom (de azért nyilván nem elhagyható). Az illata friss-gyümölcsös, egy fikarcnyit édeskés, de ez semmit nem vesz ez a frissességéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Legutóbbi nagy kedvencem :) Jó illata van és sokáig is lehet érezni...Tusfürdőként hozza azt amit el lehet még várni...habzik és tisztít rendesen, nem szárítja a bőrömet. A legnagyobb kiszereléshez nagyon kedvező áron jutottam hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

2016. augusztus 12.

Ez finom illat? Egyszerűen undorító illata van, már a zuhany alatt is éreztem, de ráadásul tartós is, már vagy félórája kijöttem a zuhany alól. Akinek ez az illat tetszik, annak biztosan nincs macskája, mert a kandúrom szokott ilyen szagút jelölni a ház tövében. El fogom ajándékozni (a tusfürdőt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

dzsudzsi

2016. július 29.

Az egyetlen Fa tusfürdő, ami nem szárít vagy irritál, és az illata is finom, kellemes csalódás a társaihoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Dorci24

2016. június 23.

Szeretem az illatát, hidratál, régen sokszor újravettem, de most már gyakrabban váltogatom a tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions