Fa

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Dezodorok

Fedezze fel a virágillatú frissesség érzését a Fa Pink Passion dezodorral! A bőrbarát formula akár 48 órás védelmet biztosít testszag ellen, anélkül, hogy fehér foltot hagyna.

Ár: 400 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel

aniko_farago

2020. május 31.

Az illatát imádom de sajnos nem segít az izzadság megakadályozásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Az illatát imádom de sajnos nem segít az izzadság megakadályozásában.

bubblegum67

2020. április 13.

Nagyon jó az illata, de a testszagot sajnos nehezen nyomja el. 2 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

wildrose

2019. december 30.

Kellemes, virágos illatú dezodor, átlagos izzadásgátló hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Kellemes, virágos illatú dezodor, átlagos izzadásgátló hatás.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Az illata finom, de nálam az izzadásgátló hatása kb semmit sem használt. Sőt ha nem fújok magamra semmit még akkor se produkálok olyan szagot, mint amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Virágos, tavaszias/nyárias illat, viszont az izzadásgátló hatásával nem vagyok 100%-ig elégedett. Némi folt megjelenik rajtam a használata után és rövid ideg érzem magam frissnek tőle és hajlamos megfogni a felsőket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

SzL

2018. november 15.

Szerintem egy jó kis dezodor, ami jól passzol a bőrömhöz. Kellemes, kis virágos édeskés illata van, ami számomra tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

candy28

2018. szeptember 9.

Kerestem, hogy melyik Fa dezodorhoz tudnám beírni, hát ide írok. Nekem is ez a Pink Passion dezodor van, csak Pink Rose Scent-ben (illatban). Nagyon bírom az illatát, kellemes, főleg nyáron. Valamint ami nagyon tetszik benne, hogy Alumíniumsó mentes. Ez az első Alumínium só mentes dezodor, ami nyáron is működött. Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kence123

2018. augusztus 21.

Nemrég próbáltam ki először de egyenlőre okés.Kellemes az illata.Később még írok róla:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

marlu

2018. július 30.

Valóban jó az illata, a hatása viszont gyenge, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Valóban jó az illata, a hatása viszont gyenge, sajnos.

Pinky

2018. július 26.

Egyik kedvenc deóm. Közepesen tartós, nem viszketek tőle, nagyon finom illatú, nem fogta meg a ruhákat. Időnként mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.