Fa

Ár:   976 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Cosza, az összetevőket feltöltötte: auroramist, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

Hosszan tartó friss illata, gyümölcsös és virágos illatjegyek kombinációjával egy új világba kalauzol el és a paradicsom érzetét kelti. A gyengéd formula védi és ápolja a bőrt.

AnnaR

2018. március 2.

Te jó ég :D Tinikorom nagy dezodorja :D Semmi értelme nincs, de az illata egész jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Eszter88

2018. március 1.

Ha hagyományos, olcsó fújós dezodort kéne vennem, talán ennél kötnék ki. Nem veszek már ilyesmit, mert nem tartom egészségesnek ezeket a típusokat, de még régebben megvettem párszor. Az illata kellemes, a hatékonysága átlagos, a megjelenése tetszetős.

Nekem kb 10-12 éve volt egy nagy kedvencem a Pink Paradise, aztán eltűnt. Azt gondoltam, talán átalakították erre, de az illat nem ugyanolyan, ahogy emlékeimben él. Másnak is rémlik ez a Fa deó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Candy21

2017. február 17.

Tetszik az illata és tartós is nem vagyok izzadékomy típus gyhogy nekem teljesen megfelel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ettike

2017. február 3.

Imádom az illatát, de 3 havonta muszáj spray-t váltanom, mert addigra telítődik vele az orrom :D
Majd újabb 3 hónap után visszatérek mindig hozzá. Szerencsére nem vagyok izzadós, így nálam az illat tartóssága a fő szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Sepi49

2017. január 18.

Nagyon szeretem ezt a fajtát, a lilákat is szoktam venni. Jó az illatuk, nem poroznak ami nálam nagyon nagy előny, utálom mikor potyog a honaljamrol 5 perc múlva. Ami negatívum hogy tényleg csak téli időszakban lehet használni, nyáron nem jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Kremcica

2016. december 6.

Korábban két flakonnal is elhasználtam belőle, az elsőt kaptam a másodikat már én vettem az illata miatt. Nagyon finom édeskés illata van! DE eléggé alkoholos és mint izzadásgátló nem teszi a dolgát. Télen talán jó, de a nyári melegbe nagyon nem. Pedig nem is vagyok nagyon izzadós. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Kingus23

2016. december 6.

Jó az ár az illat is ,de túl alkoholos ami csíp időnként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Jó az ár az illat is ,de túl alkoholos ami csíp időnként

lorinchenci

2016. november 9.

Nem volt rossz.. de viszont nem fogom újra megvásárolni,az biztos! Az illata kellemes,de hamar elszáll..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Edith

2016. október 25.

Sokan írták hogy nem hagy foltot a ruhám, ami elég nagy előny, de a fő szerepét, az izzadás gátlást nem igazán látta el. Én nem tartozok a nagyon izzadósok közé, eddig nem is volt ilyen bajom, de már a flakon vége felé járok és napi szintem szembesültem vele, hogy az illat elillant hamar és utána bizony jött az izzadás is! Úgy gondoltam jó ár-érték arányra számíthatok, de egy flakon után úgy gondolom megéri az a +200Ft a drágább deoért, hogy 8 óra irodai munka után ne érezzem magam egy zsák hagymának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

baba_girl_16

2016. október 22.

Szerettem ezt a sprayt, nagyon-nagyon jó illata van és nekem az izzadást is gátolta. Nyáron is használtam és akkor sem okozott csalódást. Nem irritálja a hónaljat és nem fogja össze a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate