Fa

Ár:   746 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. december 31.

Kategória:   Fürdőtermékek

Vyvcsyke

2016. június 1.

Nagyon jó illata van, én tusfürdőnek használtam, tartós volt az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Nagyon jó illata van, én tusfürdőnek használtam, tartós volt az illata:)

Vyvcsyke

2016. június 1.

Nagyon jó illata van, én tusfürdőnek használtam, tartós maradt az illata:)

Nagyon jó illata van, én tusfürdőnek használtam, tartós maradt az illata:)

TheEvii00

2016. január 16.

Fincsi illata van, jól habzik, de ezt nem lehet tusfürdőként használni. Szóval csak a fürdővizembe rakok egy kicsit belőle ha kádfürdőzök. Egyébként sajnos nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

dandy

2015. december 29.

Ajándék csomagban volt, alapvetően zuhanyzom, így nem tudom milyen habfürdőnek, én tusfürdőként használom olykor. Magamtól soha nem venném meg, de jó az illata és tartós, jól habzik, egyáltalán nem szárítja a bőrt, szóval egyszer biztos elfogy.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

szivecske

2014. október 20.

Mostanság akadtam rá 499 Ft-ért a Dm-ben, nagyon fincsi az illata, tartós a habja és kellemes érzés utána is a bőrőmön. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Shennny

2014. április 13.

Imádom, de bevallom és néha tusfürdőnek is használom :D Valami eszméletlen ó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

sabrirory

2014. január 7.

Még dm-es kuponnal vettem 300ft-ért. Nagyon megérte! Én rendeltetés szerűen fürdővízbe használom és isteni illatok lengik körbe a fürdőt!:) Nem szárítja a bőrömet és nem pattogtam ki,mint egyes habfürdőktől.Tuti újravevős!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 7.

ljudith78

2013. november 18.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát, krémes, puha habot képez a bőrömön, nem sikít azonnal testápolóért, ennek ellenére beszereztem a testápolóját is, de a gazdag ápolás ellenére annak már túl sok az illata számomra, talán így télen jobban elviselem majd, mindenesetre bármikor újravásárolnám ezt a tusfürdőt, jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

francais

2013. november 18.

szeretem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

szeretem:)

cica01

2012. november 1.

Dm-ben 50%-os kuponom volt rá, így kb 400 ft-ért vettem :) nagyon tetszik az illata, és rengeteg sok habja van, amit imádok! :) nem szárítja a bőrömet sem, úgyhogy 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.