Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. július 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt,hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes avokádó  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket.

• A testápolótól a bőr érezhetően simább
  • Természetes illat
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • PH-semleges
  • Gazdag krém-formula

vrgbtt

2016. április 28.

Sikerült vennem egy ilyet külföldön (muszáj voltam megvenni, a maracujás testvérét imádom) és ez se okozott csalódást. Nagyon eltalálta a Fa ezt a termékcsaládját

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

petrakiss

2015. október 16.

Ez a kedvenc tusfürdőm. kellemes, frissítő illata van és ha leöblítem magamról, olyan érzésem van mintha testápoló lenne rajtam, bár ennek ellenére igénylem a testápoló használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

starflo

2015. július 22.

Az illata nem rossz, nekem jobban tetszik, mint a gránátalmásé. Nem is szárít, habzása megfelelő, de nálam nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

lina54

2015. július 2.

Imádom ezt a tusfürdőt !!! A Rossmannos leárazásán vettem meg (ami azóta is tart) 340 Ft-ért, ennyi pénzért ajándék egy ilyen jó tusfürdő. Kellemes az illata és még kellemesebb a bőrömnek,mikor bekenem vele magam. Élmény vele a fürdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

n.nona

2015. július 2.

Imádom az illatát! Ha ezt használom a bőröm nem igényli utána a testápoló használatát. (Természetesen szőrtelenítés után kell egy kis plusz hidratálás, de a mindennapokra tökéletes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

nezili

2015. június 21.

Szerintem az illata a legistenibb, az egyik legfincsibb tusfurdom. Nagyon puha lesz a borom, elmeny vele zuhanyozni. Viszont......mostansag nem talalom sehol :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

trisztan

2015. június 16.

Ha eltekintünk a "zöld" illatától, teljesen rendben van. Bár engem nem zavar ez az illat, inkább üdítő tud lenni a nyári melegben. Az állaga jó krémes, érezni, hogy több hidratáltságot nyújt, mint egy sima tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 16.

nkltt13

2015. május 31.

Ez az illat az eddig próbált Fa tusfürdők közül a LEGROSSZABB.Megadom a 3 csillagot, mert attól minőségileg elégedett vagyok vele, mint az összes többivel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

nagyerika28

2015. május 20.

Szerintem nagyon jó tusfürdő.Sűrű és krémes,egész jól hidratálja is a bőrt.Az illata nekem nagyon tetszik,az jut róla eszembe,mikor bemegyek egy virágboltba és megcsap az a jellegzetes "zöld" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Vattacukor1990

2014. december 26.

Jól habzó, krémes tusfürdő, kevés is elég belőle. Használata után az eredmény hidratált bőr hosszan tartó illattal. Nagyon tetszik ez az avokádós illat. Összességében semmi gond nincs vele, de az összetevői miatt muszáj vagyok egy csillagot levonni és akkor még jóindulatú voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide