Fa

Ár:   789 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Tusolókrém mandulatej és görögdinnye illattal.

cintialaura

2018. május 22.

Sajnos tőlem sem kap többet mint 2 csillag. A tubusból masszív, vizes kézzel egy kisebb csata kinyitni.... Az illata nekem nagyon tetszik, de inkább fehér barackos termékek szoktak ilyenek lenni szerintem, és az a problémám vele hogy 5 percig sem marad meg. Alig habzik, de legalább nem irritál, így megkapja a 2 csillagot. Nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

ravasz

2018. május 20.

Csak én nem érzem benne a görögdinnyét? Számomra jellegtelen, cukros illata van. Első szaglásra tetszett, de már megbántam, hogy megvettem, :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.