Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2012. január 17.

Kategória:   Tusfürdők

A mandulatejet tartalmazó extra krémes formula ápolja bőrt és érezhetően puhább és simább bőrérzetet nyújt.

Kiszerelés: 250 ml

senskin

2015. augusztus 20.

Fa tusfürdőt már sosem veszek, régen egyet-egyet vettem, de nekem maga a márka nem jön be és nem igazán szereti a bőröm sem a termékeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Laura19

2013. szeptember 28.

Szuper illata van, nekem tetszik.
Barátnőmtől kaptam, ő tudja, hogy szeretem az ilyesmiket. :)
Puha lett a bőröm tőle, és hosszan érzem magamon. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Szuper illata van, nekem tetszik.
Barátnőmtől kaptam, ő tudja, hogy szeretem az ilyesmiket. :)
Puha lett a bőröm tőle, és hosszan érzem magamon. Szerintem újraveszem.

bolero

2013. július 15.

Kellemes illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Kellemes illata van, nem szárít.

devcat

2013. január 27.

Nagyon szerettem, többször is újravettem. Szeretem az illatát. Ha akciós, mindenképpen veszek belőle. Sajnos a Fa tusfürdőknek is eléggé felment az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

zita.herkovics

2012. augusztus 4.

imádom, ennyi. mind a mai napig ez a kedvenc illatú fa tusfürdő amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Nicu

2012. július 31.

Nagyon tetszik az illata. Ráadásul a bőröm sem szárad ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Nagyon tetszik az illata. Ráadásul a bőröm sem szárad ki tőle.

Garu

2012. június 11.

Nagyon szerettem, többször is újravettem. Anyum is sokszor csent belőle, nagyon eredeti és erős illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Blame

2012. április 16.

Nem rossz, de nekem inkább az átlagos kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Nem rossz, de nekem inkább az átlagos kategóriába tartozik.

angelika11

2012. március 30.

Ajándékba kaptam ezt a terméket.Nálam tusfürdőnek nem vált be,így kézmosó lett belőle.Arra viszont jó.Csodás és elég intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

Dorinaa

2012. január 23.

Nagyon jó az illata és nekem nem száríti a bőrömet, szóval nekem megfelelt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 23.

Nagyon jó az illata és nekem nem száríti a bőrömet, szóval nekem megfelelt. :)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.