Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Kategória:   Dezodorok

72 órásvédelmet nyújt.

lilkatinka

2020. január 20.

Teljesen rendben van, finom az illata, estig semmi büdi szag.. :D elégedett vagyok vele, a ruhákat se fogja be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

honeyblonde

2018. február 21.

Eddig használt dezodorjaim közül ez a legtartósabb, még akkor sem voltak problémáim a kellemetlen szagokkal, amikor egy teljes órát futópadoztam. Emiatt maradok mellette, mert tényleg lenyűgözően tartós a hatása, illetve számomra az illata is kellemes, én nem találom túl erősnek. Egyetlen negatívumként azt tudnám csak felhozni, hogy sajnos nyomot hagy a felsőkön, főleg a fehéreken :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

whiterose

2017. április 20.

Kellemes az illata , elég tartós a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

Kellemes az illata , elég tartós a hatása.

Bettu

2016. május 13.

A stiftes változatait ismertem ennek a csodának. Amit nem szerettem benne, hogy megfota a ruháimat. Nekem csak ezek a sport izzadásgátlók használnak. Joy napok alkalmával vettem a dm-ben kiárusítás miatt 300 Ft, + volt 50%-os kuponom, így 150 Ft-ért jutottam hozzá. Kipróbáltam, imádom! Az illata is tökéletes, és a ruháimat sem fogja meg! Biztos,hogy újraveszem még! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Saranhuone

2016. január 9.

A fekete verzióját már 3x vettem újra. Hatékony, pedig sokat mozgok, sportolok, rohangálok. Szerintem az illata is jó, valamint plusz pont jár neki, mert nem fogja be a fekete ruháimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Anett0707

2015. november 19.

Ezzel a fajta deoval tényleg nem izzadok annyira, de ha még is büdös nem lesz tőle az ember. Nekem még az a bizonyos szaga se bántja az orrom, de tény, hogy volt már illatosabb deom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

galagonyanya

2015. október 4.

Mint már előttem is megjegyezték: erős az illata. Nekem ez brutál erős! Lehet bármilyen hatékony (nem tudom még, csak ma reggel óta van rajtam), parümöt viselni nem lehet mellette, mert totálisan elnyomja annak az illatát. Nálam ez lényeges szempont:) hármasnál többet nem adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

PiciBrigii

2015. június 16.

Hát a golyós változat nekem nem jött be.. büdös... a pólóm úgy néz ki utána mintha vizes lenne..soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Brigi1002

2015. március 25.

Nekem túl folyós állagú, és sportolás közben sem voltam vele 100%-ban megelégedve. Pedig a reggeli kenegetésen túl, közvetlenül edzés előtt is használom, de a másfél óra végére picit "illatos" vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

lorik.laura

2014. január 10.

Én elég izzadós típus vagyok, de ez a kis dezodor tette a dolgát! Egyszóval nagyon szeretem, az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!